Grawerowana karafka z 6 szklankami- pomysł na prezent "od serca" dla ukochanej osoby!

http://marikon.influencja.pl/

Witajcie!
Okres przedświąteczny to czas kupowania i robienia prezentów. Wiele z Was zapewne ma problem ze znalezieniem idealnego upominku, który najbardziej ucieszy ukochaną osóbkę. Chciała bym Wam pomóc, dlatego też dzisiejszy post dotyczył będzie naprawdę pięknego podarunku- grawerowanej karafki ze szklankami, w ozdobnym, drewnianym pudełku.

Produkty prezentują się następująco: Na drewnianym pudełku widnieje grawer, który jest tworzony na rzyczenie klienta. Wokół niego utworzona została także ozdobna grafika, którą można wybrać z gotowych, dostępnych na stronie sklepu, szablonów.Bezpośredni link do produktu:

W zestawie znajduje się szklana karafka o poj. 0,7l, oraz 6 szklanek. Zarówno na karafce, jak i szklaneczkach, wygrawerowana została dedykacja główna- dla kogo i z jakiej okazji został stworzony prezent.
Jest to super pomysł, gdyż zestaw dzięki temu tworzy jedną, dużą, piękną całość. 

 

Karafka ma bardzo ciekawy, geometryczny kształt. Jej piękno bez wątpienia spotęguje radość, jaką przyniesie otrzymanie tak wspaniale przygotowanego prezentu. Szklanki również są stworzone w bardzo fajny sposób, dzięki czemu pasują idealnie do kompletu.


Prezent z grawerem to jeden z najpopularniejszych sposobów na wyrażenie swoich uczuć, oraz podziękowań. Przypomina on przez długi czas o osobach, które go nam podarowały, ale również o okazji, na jaką został stworzony.
Według mnie karafka w zestawie ze szklankami to prezent idealny dla każdego. Nie dość, że jest stworzony "od serca" ( bo grawer to nasze myśli, uczucia, podziękowania itp.), to dodatkowo, jest to podarunek bardzo praktyczny i efektowny. Grube szkło, z jakiego produkty zostały wykonane, będzie się prezentować cudownie na świątecznym stole.Jeśli przedstawione produkty wzbudziły Wasze zainteresowanie i chcecie dowiedzieć się czegoś więcej, to zapraszam na stronę producenta, gdzie znajdziecie ten i wiele innych pomysłów na spersonalizowany podarunek. 

Trzymajcie się ciepło ;)http://www.marikon.pl/

2 komentarze:

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie.

Copyright © 2014 Blog testerski , Blogger