ART-DOM - Akcesoria domowe dla każdego i na każdą kieszeń ;)

Cześć Kochani!
Dzisiejszy wpis powinien zainteresować znaczną większość z Was, bo dotyczyć będzie wyposażenia kuchni - miejsca, bez którego żaden człowiek nie jest w stanie się obejść. Produkty, które zademonstruję, pochodzą ze sklepu ART-DOM. Zapraszam na krótką prezentację ;)


Przybory kuchenne na stojaku


W skład zestawu wchodzi:
- nabierka / łyżka wazowa
- szumówka
- widelec do mięsa
- ubijak do ziemniaków
- łopatka do mięsa
- ubijak do piany
- stojak na przybory

Przybory ze stojakiem prezentują się bardzo ładnie na blacie kuchennym. Są solidne i nowoczesne. Mam je od niedawna, także nie umiem powiedzieć jak bardzo trwały jest metal, z którego je wykonano. Wszystkie elementy wydają się być wytrzymałe i odporne na szorowanie. Po umyciu lśnią jak nowe. Mi najbardziej podoba się ich praktyczne zastosowanie i nowoczesny design. Ważne jest też to, że przyborów nie trzeba "upychać" w szufladach ;) Super zestawik. Polecam!


Uchwyt na ręcznik kuchenny z przyssawkami


Taki uchwyt to prawdziwa wygoda! Nie dość, że można go zdjąć w dowolnej chwili, to jeszcze nie trzeba dziurawić ścian i płytek. Ręcznik jest zawsze pod ręką i ma swoje stałe miejsce. Właśnie czegoś takiego potrzebowałam. Każdy powinien mieć taki produkt w swojej kuchni. Jest tani i solidny. Rewelacja!Użytkownik Allegro

Grzesimir87

 

www.art-dom.com.pl

4 komentarze:

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie.

Copyright © 2014 BLOG TESTERSKI , Blogger