Swetry dla par jako stylizacyjne YES or NO.


Swetry dla par cieszą się coraz większym powodzeniem. Chcemy je mieć w swoich szafach nie tylko z okazji świąt, ale też i na co dzień.

W Stanach Zjednoczonych czerwony sweter z reniferem to wręcz obowiązkowy element świątecznej garderoby. Mają go w swojej szafie dorośli i dzieci. Ten tren powoli pojawia się też w Polsce. Już w listopadzie w sklepach znaleźć możemy duży wybór tego rodzaju stylizacji. Wśród nich znajdziemy też propozycje dla par. Czym się wyróżniają i czy wpisują się w obecne trendy modowe? I czy swetry dla par wypada nosić wyłącznie w Boże Narodzenie?W swetrach najlepiej czują się panie, choć jeszcze kilka lat temu panowie również nie stronili od tego rodzaju elementu garderoby. Na pewien czas jednak o nich zapomniano, by obecnie powrócić, i to w jakim stylu! Swetry dla panów stały się bardzo popularne. Są eleganckie, nadają szyku i idealnie pasują do swobodnych i nieco bardziej klasycznych stylizacji.


Panie z kolei niemal od zawsze w swojej szafie miały co najmniej jeden sweter. W stonowanych barwach – beżu, bieli, czerni, idealnie uzupełnia elegancki strój. Ale to jednak za mało. Swetry, zwłaszcza te grubsze, z grubymi splotami, doskonale pasują do jeansów i można je nosić na co dzień. Są odpowiednie niemal na każdą okazję. Świetnie również maskują pewne mankamenty figury.

Swetry dla par nie tylko od święta


Jeśli zarówno kobieta, jak i mężczyzna wygodnie czują się w swetrze, nic dziwnego, że kolejny model w ich garderobie jest wręcz pożądany. Warto jednak przeciwstawić się nudzie i klasyce, stawiając na coś bardziej wyszukanego i oryginalnego. I tu idealne będą swetry dla par. I choć w naszym kraju tradycja związana z ich ubieraniem podczas Bożego Narodzenia dopiero raczkuje, niektóre modele pojawiają się w sklepach niezależnie od kalendarza świąt.
Swetry dla pary mogą być do siebie podobne pod względem kroju, koloru i splotu. Ciekawe są też te, na których znajdują się slogany. Można je zrozumieć niezależnie, ale kontekst widoczny jest dopiero wówczas, gdy kobieta i mężczyzna stoją obok siebie. Takie rozwiązanie podoba się często narzeczonym oraz nowożeńcom. To też świetny pomysł na prezent z okazji wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego czy rocznicy ślubu. Bardzo często tego rodzaju stylizacje pojawiają się na blogach modowych lub Instagramie. To sposób na wyróżnienie się i pokazanie dystansu do siebie i własnego ubioru. Trzeba też zaznaczyć, że właściwie dobrane swetry dla par wyglądają naprawdę dobrze. Są symbolem niezależności i swego rodzaju odwagi. Z ich pomocą możemy dodać nieco kolorów do szarej rzeczywistości. 

Swetry dla całej rodziny

Osoby wyznaczające trendy w modzie idą też o krok dalej. Na rynku już pojawiają się swetry dla całej rodziny. I tak oto mama, tata i dzieci ubrani bardzo podobnie wyglądają uroczo i zabawnie. Z całą pewnością też zwracają na siebie uwagę. Z takiego rozwiązania najczęściej korzystamy zimą, w okresie bożonarodzeniowym właśnie, gdy swetry są chętnie ubierane. Dają przyjemne ciepło, delikatnie otulają ciało. Z całą pewnością godne są naszego zainteresowania.


Czy swetry dla par są modne? Trudno jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie, bo nadal jest to trend w Polsce mało popularny. Nabieramy jednak dystansu do siebie, co odzwierciedla się w naszych strojach. Są bardziej kolorowe, odważne. To bardzo dobry kierunek.

Agnieszka Gotówka 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie.

Copyright © 2014 BLOG TESTERSKI , Blogger