OBRAZ Z WŁASNEGO ZDJĘCIA - NIEPOWTARZALNA OZDOBA I WSPANIAŁA PAMIĄTKA NA LATA


Pamiątki w formie odbitek i albumów to coś, co każdy z nas doskonale zna. W obecnych czasach nasze możliwości stale się jednak powiększają, dlatego możemy zamawiać sobie przeróżne rzeczy z użyciem naszych zdjęć, które będą przywoływać miłe wspomnienia. Jedną z nich są fotoobrazy.  Jako, że o ich istnieniu dowiedziałam się całkiem niedawno, musiałam z ciekawości zamówić sobie jeden taki obraz na próbę. Zdecydowałam się na rozmiar 50x70cm i matowe płótno. Co do zdjęcia, mój wybór padł na selfie z mężem w górach :) Rzadko robimy sobie wspólne zdjęcia, a taki fotoobraz w domu to zawsze miła odmiana. Dodam jednak, że zdjęcie musiało mieć dobrą rozdzielczość, ponieważ 50x70cm to naprawdę duże powiększenie.

W specjalnym programie na stronie GALERIA DRUKU mogłam ustawić sobie wymiar, zadrukowanie/bądź brak zadrukowanych krawędzi, oraz wybrać grubość ram. Przy okazji miałam wyliczaną cenę zamawianego fotoobrazu, więc w razie czego mogłam się jeszcze rozmyślić :) Jednak nie było to konieczne, bo wyszło taniej niż sądziłam (ok. 58 zł plus wysyłka). Kolejnym krokiem było wybranie filtru, który ma zostać nałożony na zdjęcie. Tutaj nic nie zmieniałam, bo zależało mi na naturalnym efekcie. Po 2 dniach obraz z naszymi ogromnymi buźkami był już u mnie :) 

A prezentuje się on następująco:


Pierwsza rzecz, która bardzo mnie ucieszyła, to obecność gotowego zaczepu w tylnej części ramy. Wygląda on solidnie i estetycznie.


Kolejna sprawa to wzmocnienia, znajdujące się w każdym rogu. Nie są to przypadkowe ścinki z drzewa, a raczej bardzo starannie dopasowane, cieniutkie deseczki.


Oczywiście wedle życzenia brzegi zostały zadrukowane, co wygląda bardzo fajnie i nie stwarza sztucznych granic.


Największe wrażenie zrobiła na mnie jednak wysoka jakość druku. Jak możecie zauważyć poniżej, każdy detal (nawet moje rozwiane włosy) są dobrze widoczne. Kolorystyka również nie odbiega w żaden sposób od oryginalnego zdjęcia. Wszystko zostało zrobione dokładnie tak, jak tego oczekiwałam :)


W Galerii Druku poza możliwością zamawiania obrazów z użyciem własnych zdjęć, można też się zdecydować na gotowe grafiki, które będą się bardzo ładnie prezentowały w każdym wnętrzu. Ich jakość na pewno nikogo nie zawiedzie. Sprawdziłam to na własnej skórze i mam jak najlepsze zdanie na temat tego miejsca. Przy najbliższej okazji bez wątpienia skorzystam z jego usług ponownie.

https://www.galeriadruku.com.pl/

15 komentarzy:

 1. Super sprawa, może być jako prezent lub jako pamiątka przywołująca miłe wspomnienia 😍

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ładne zdjęcie rewelacyjnie wykonane z pewnością skorzystam ramka estetycznie zrobiona

  OdpowiedzUsuń
 3. Super i ślicznie to wygląda my mamy ślubne w takiej formie

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetnie to wygląda.Mysle że ramkę można sobie dobrać w zależności od upodobania.

  OdpowiedzUsuń
 5. Super pamiątka😘 wygląda bardzo solidnie i estetycznie :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękne obrazy mają w Galerii druku. Mając duże pomieszczenie do dyspozycji można zaszaleć i powiesić na ścianie dworzec Centralny w Warszawie albo Pałac Kultury.

  OdpowiedzUsuń
 7. Świetna pamiątka na lata. Uwielbiam tego typu rzeczy. Moim zdaniem nadają każdemu domowi ciepła.

  OdpowiedzUsuń
 8. Super 👌 Pięknie zdjęcie to i piękny obraz. Muszę kiedy takie zdjecie rodzinne zrobić, bardzo fajna pamiątka, a i na prezent rodzicom, czy babci, ale by się ucieszyła 👍

  OdpowiedzUsuń
 9. Wygląda genialnie i to na pewno świetna pamiątka!

  youtube(subskrybuj)

  OdpowiedzUsuń
 10. Piękny obraz
  Na pewno jest idealnym dopełnieniem wystroju wnętrza

  OdpowiedzUsuń
 11. bardzo fajny ten obraz ja znając życie wstawiłabym zdjęcie mojej córki;) tak myślę,że to też świetny prezet skoro sami wybieramy co wstawiamy

  OdpowiedzUsuń
 12. fajne to

  https://eskucinska1.wordpress.com/2018/09/20/od-nowa/

  OdpowiedzUsuń
 13. Pamiątka na długie lata,obraz jakościowo bardzo dobry,fajnie jest mieć takie wspomnienia na wyciągnięciu ręki.Super pomysł na prezent.

  OdpowiedzUsuń
 14. Fotomontaż pamiątka i wspomnienia na lata

  OdpowiedzUsuń

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie.

Copyright © 2014 BLOG TESTERSKI , Blogger