Obraz drukowany na płótnie jako stylowy dodatek do Twojego wnętrza.


Witajcie Kochani!

Po kilku dniach przerwy przybywam do Was z nowym wpisem, w którym zaprezentuję Wam mój nowy, wielki obraz na płótnie pochodzący ze sklepu https://www.wydrukinasztuki.pl/. Pewnie większość z Was, podobnie jak ja, lubi od czasu do czasu wprowadzać w swoich domach drobne zmiany, które je odświeżą i nadadzą im nieco innego charakteru. Mam oczywiście na myśli takie detale jak poduszki, wazony, kwiaty, czy też właśnie obrazy. U mnie tym razem wybór padł na to ostatnie. Wprawdzie do tej pory mieliśmy w sypialni inny naprawdę piękny obraz, ale uznałam, że można go wieszać na zmianę z tym nowym. 

Ostatecznie zdecydowałam się na gotową grafikę, dostępną na stronie wspomnianego wcześniej sklepu. Oczywiście mogłam wysłać własne zdjęcie, które zostało by przelane na materiał, ale akurat nie miałam nic ciekawego w zapasie. 
Jako, że w naszej sypialni przeważają odcienie bieli, szarości i brązu, mój wybór padł na takie cudo:


 Wymiary obrazu: 
Szer. 150cm 
Wys. 100cm


 Link do produktu:  >KLIK<


Powyższy wydruk przedstawia przepięknego, białego konia, który galopem pokonuje piaski pustyni. Widać tutaj dzikość, wolność i naturę, czyli coś, na co my - ludzie nie mamy wpływu . To piękna i wyjątkowa grafika, tętniąca życiem. Bardzo mi się podoba i odkąd tylko ją zobaczyłam, musiałam ją mieć.

Jeśli chodzi o samą jakość wykonania powyższego obrazu, jak i również czas realizacji zamówienia, to przyznam szczerze, że jestem pod dużym wrażeniem. Zamówienie dotarło do mnie już na drugi dzień i oczywiście nie musiałam niczego robić sama. Płótno było estetycznie naniesione na stabilnie ramę, wykonaną z listewek. A żeby nic się nie uszkodziło w transporcie, całość bardzo starannie owinięto w stretch, bąbelki i tekturkę. Samo rozpakowywanie zajęło mi naprawdę sporo czasu :) Ale cieszę się, że firma tak się do tego przyłożyła. To jak najbardziej świadczy na jej korzyść.


Fotoobrazy, które można zamówić w sklepie www.wydrukinasztuki.pl drukowane są na wysokiej jakości płótnie poliestrowym o gramaturze 260g/m2, które wyróżnia duża elastyczność i wysoka białość. Co więcej, jest ono bardzo wytrzymałe i dobrze chłonie bezwonny, ekologiczny i w pełni bezpieczny dla ludzi atrament pigmentowy. Na koniec całość zostaje pokryta werniksem - lakierem, który nie tylko zapewnia ochronę przed blaknięciem, ale również podsyca barwy. Kolejnym i ostatnim już krokiem jest staranne naciągnięcie go na blejtramę z drewna sosnowego.
Sam proces zamawiania także nie jest niczym trudnym. Wystarczy wybrać grafikę z dostępnych na stronie: www.wydrukinasztuki.pl, określić interesujące nas wymiary, oraz ewentualnie efekt lub jego brak i wrzucić wszystko do sklepowego koszyka. Tuż pod tabelą z wymiarami od razu wylicza się nam cena ostateczna obrazu, która według mnie nie jest wcale wygórowana.


Wszystko to brzmi bardzo fajnie, prawda? I tak też wygląda. Cieszę się, że w sieci wciąż istnieją miejsca, na których można polegać i nie trzeba się martwić, że coś pójdzie nie tak :) Z tego względu z czystym sumieniem polecam Wam opisywany sklep.


Po więcej informacji na jego temat zapraszam tutaj:

4 komentarze:

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie.

Copyright © 2014 BLOG TESTERSKI , Blogger