Kuchnia sercem domu - o jej stan i wygląd dbać trzeba! :)


Dzień dobry Kochani! 

Jak sami doskonale wiecie, życie to ciągłe zmiany, nowe sytuacje i masa zakrętów. W domu podobnie jak w życiu czasem trzeba coś zmienić, aby wyglądał lepiej i jeszcze bardziej cieszył jego mieszkańców. Ja w najbliższym czasie wprawdzie większych zmian nie planuję, jednak od czasu do czasu lubię wymienić jakiś detal, gdyż sprawia mi to wiele radości i sprawia, że mieszkanie wydaje się być inne, odmienione.

 Pewnie zdążyliście już zauważyć że bardzo polubiłam dekoracje w formie plakatów w ramkach. Tym razem postawiłam umieścić je w swojej kuchni. Oczywiście wybór nie był łatwy, bo na rynku jest coraz więcej ofert tego typu, jednak mam swoje ulubione i zaufane sklepy, gdzie jakość idzie w parze z dobrą ceną, i to właśnie tam nabyłam swoje plakaty. Dzięki temu, że sklep internetowy POSTER STORE, z którego usług miałam już okazję wcześniej korzystać, posiada plakaty z podziałem na kategorie, udało mi się całkiem sprawnie znaleźć w nim coś odpowiedniego.


Wybrałam 3 obrazy do kuchni nawiązujące do tematyki ŻYWNOŚĆ o wymiarach 50x70, oraz czarne ramki do kompletu. Po zawieszeniu na ścianie prezentują się one następująco:

 

 

Jak widzicie, plakaty idealnie wpasowały się w klimat panujący w mojej kuchni. Są równie nowoczesne, jak i stonowane pod względem kolorów. Przeważa tutaj beż, brąz i czerń. Wszystkie trzy mają też grube, białe otoczki i pięknie ze sobą współgrają. 

 

Zapraszam po ciekawe zabawy fotograficzne. Można zdobyć świetne nagrody.

 


Jak na kawosza przystało zdecydowałam, że na naszej ścianie tuż pod oknem dachowym zawiśnie obraz przedstawiający aromatyczną kawę z apetycznymi dodatkami. Skoro więc mieliśmy już kawę to niedaleko musiały się znaleźć również i ciasteczka - to przecież połączenie wprost nierozerwalne! ;) A dopełnieniem tego iście kuszącego nie tylko pod względem wizualnym duetu stały się gruszki - bo w końcu owoce są niezwykle ważne w codziennej diecie. I mimo tego, że bardziej kierowałam się efektem wizualnym, to wyszło naprawdę smacznie, prawda? :)

 

Co do jakości prezentowanych plakatów to powiem szczerze, że nie mam żadnych zastrzeżeń. To nie pierwsze moje zakupy w tym miejscu i jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Nadruki są trwałe, odporne na słońce, mają ładne, intensywne kolory, a papier na których je wykonano jest gruby i ma świetną jakość. Nie przerwie się z byle powodu :) Ważne jest też to, że w jednym miejscu mogę kupić zarówno plakaty, jak i ramki. Nie muszę tracić czasu na szukanie ich w innych sklepach, a do tego ich rozmiary są adekwatne do rozmiarów plakatów. Czego można chcieć więcej?


 
PS: Więcej ślicznych plakatów znajdziecie na stronie sklepu. Szczerze go Wam polecam! :) A z kodem: blogtesterski_35 zrobicie tam zakupy z rabatem aż 35%! (rabat na plakaty z wył. kategorii Selection, ważny do końca marca).

https://posterstore.pl/


2 komentarze:

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie.

Copyright © 2014 BLOG TESTERSKI , Blogger