Kuchnia sercem domu - o jej stan i wygląd dbać trzeba! :)


Dzień dobry Kochani! 

Jak sami doskonale wiecie, życie to ciągłe zmiany, nowe sytuacje i masa zakrętów. W domu podobnie jak w życiu czasem trzeba coś zmienić, aby wyglądał lepiej i jeszcze bardziej cieszył jego mieszkańców. Ja w najbliższym czasie wprawdzie większych zmian nie planuję, jednak od czasu do czasu lubię wymienić jakiś detal, gdyż sprawia mi to wiele radości i sprawia, że mieszkanie wydaje się być inne, odmienione.

 Pewnie zdążyliście już zauważyć że bardzo polubiłam dekoracje w formie plakatów w ramkach. Tym razem postawiłam umieścić je w swojej kuchni. Oczywiście wybór nie był łatwy, bo na rynku jest coraz więcej ofert tego typu, jednak mam swoje ulubione i zaufane sklepy, gdzie jakość idzie w parze z dobrą ceną, i to właśnie tam nabyłam swoje plakaty. Dzięki temu, że sklep internetowy POSTER STORE, z którego usług miałam już okazję wcześniej korzystać, posiada plakaty z podziałem na kategorie, udało mi się całkiem sprawnie znaleźć w nim coś odpowiedniego.


Wybrałam 3 obrazy do kuchni nawiązujące do tematyki ŻYWNOŚĆ o wymiarach 50x70, oraz czarne ramki do kompletu. Po zawieszeniu na ścianie prezentują się one następująco:

 

 

Jak widzicie, plakaty idealnie wpasowały się w klimat panujący w mojej kuchni. Są równie nowoczesne, jak i stonowane pod względem kolorów. Przeważa tutaj beż, brąz i czerń. Wszystkie trzy mają też grube, białe otoczki i pięknie ze sobą współgrają. 

 


Jak na kawosza przystało zdecydowałam, że na naszej ścianie tuż pod oknem dachowym zawiśnie obraz przedstawiający aromatyczną kawę z apetycznymi dodatkami. Skoro więc mieliśmy już kawę to niedaleko musiały się znaleźć również i ciasteczka - to przecież połączenie wprost nierozerwalne! ;) A dopełnieniem tego iście kuszącego nie tylko pod względem wizualnym duetu stały się gruszki - bo w końcu owoce są niezwykle ważne w codziennej diecie. I mimo tego, że bardziej kierowałam się efektem wizualnym, to wyszło naprawdę smacznie, prawda? :)

 

Co do jakości prezentowanych plakatów to powiem szczerze, że nie mam żadnych zastrzeżeń. To nie pierwsze moje zakupy w tym miejscu i jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Nadruki są trwałe, odporne na słońce, mają ładne, intensywne kolory, a papier na których je wykonano jest gruby i ma świetną jakość. Nie przerwie się z byle powodu :) Ważne jest też to, że w jednym miejscu mogę kupić zarówno plakaty, jak i ramki. Nie muszę tracić czasu na szukanie ich w innych sklepach, a do tego ich rozmiary są adekwatne do rozmiarów plakatów. Czego można chcieć więcej?


 
PS: Więcej ślicznych plakatów znajdziecie na stronie sklepu. Szczerze go Wam polecam! :) A z kodem: blogtesterski_35 zrobicie tam zakupy z rabatem aż 35%! (rabat na plakaty z wył. kategorii Selection, ważny do końca marca).

https://posterstore.pl/


2 komentarze:

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie.

Copyright © 2014 BLOG TESTERSKI , Blogger