BARWA NATURALNA- oliwkowy krem do rąk z ekstraktem shiitake. MÓJ NR 1!

Witajcie!
 
Przedstawiam Wam krem do rąk od firmy Barwa Naturalna (ten i inne produkty znajdziecie  na stronie internetowej : www.sklep.barwa.com.pl )

  • Pojemność:100 ml
  • Cena: Około 5 PLN


Oliwkowy krem do rąk z ekstraktem z shiitake regeneruje zniszczoną skórę dłoni i poprawia jej elastyczność. Łagodzi podrażnienia i chroni przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Szczególnie polecany dla osób ze skórą bardzo suchą i mało elastyczną. Idealny do codziennej pielęgnacji.


Co sądzę o produkcie ?

Po przetestowaniu mogę śmiało stwierdzić, że to jeden z lepszych kremów do rąk, jaki miałam okazję używać.
Po pierwsze, jego zapach uzależnia. Mi odpowiada w 100%- jest delikatny, zmysłowy i kobiecy. Nie mogę przestać wąchać dłoni, kiedy użyję kremu. Ponadto, konsystencja jest nie za gęsta,  i nie za rzadka. Można rzec IDEALNA.  Kremik szybko się wchłania, nie zostawia tłustych śladów. Dłonie są automatycznie nawilżone i piękniejsze. Z dnia na dzień, po stosowaniu kremu, skóra jest odżywiona i wygląda zdrowo.
Pierwszy raz mam okazje stosować krem firmy Barwa Naturalna, ale wiem, że teraz będę się rozglądać za produktami tej firmy. Jak na tak niską cenę produkt jest świetnej jakości.Polecam gorąco i zapraszam na stronę www.sklep.barwa.com.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie.

Copyright © 2014 BLOG TESTERSKI , Blogger