Lakier do paznokci SALON PERFECT

Witajcie!

Dzisiaj krótki post dotyczący jednego z lakierów od SALON PERFECT, który miałam okazję ostatnio poznać.

Lakiery tej firmy są bardzo znane.  Gama kolorów jest obszerna i atrakcyjna.  Można znaleźć tu lakiery z połyskiem, matowe, czy też z brokatem. Każdy znajdzie dla siebie coś odpowiedniego.


  • CENA: 18,99 zł
  • POJEMNOŚĆ 14 ML
Dzisiejszy post jednak dotyczyć będzie konkretnego koloru, a mianowicie mowa tu o lakierze Bermuda Baby nr 507.Jest to lakier bez połysku- matowy. Jeśli chodzi o kolor, to oczywiście kwestia gustu i dopasowania do stylizacji. Mi osobiście średnio się podoba ten odcień niebieskiego i, w dodatku, w połączeniu z matowością, ale myślę, że wielu z Was by on się spodobał.

Krok po kroku jak malować paznokcie:

Lakier należy nałożyć na odtłuszczone paznokcie- ja najpierw delikatnie je przecieram bardzo drobnym papierem ściernym ( paznokieć zmatowiony dłużej utrzymuje na sobie lakier).  Następnie przemywam paznokcie spirytusem . Nakładam pierwszą warstwę ( w przypadku tego lakieru to za mało), po wyschnięciu nakładam kolejną.


Jeśli ktoś nie lubi matowych lakierów, można jak najbardziej nałożyć warstwę utwardzacza w lakierze, który doda blasku i dodatkowo wzmocni lakier.Lakiery od Salon Perfect są dość trwałe i wydajne. Wypróbujcie i oceńcie sami ;)Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie.

Copyright © 2014 BLOG TESTERSKI , Blogger