SAMMYDRESS - Przegląd najmodniejszych sukienek!


Dzień dobry!

Przygotowałam dla Was  przegląd nowych, ślicznych sukienek ze sklepu SAMMYDRESS, które są obecnie na TOPIE. Myślę, że mogą Was zainteresować.
Serdecznie zapraszam do oglądania;)
 
 
 
Pierwsze produkty to luźniejsze sukienki w stylu oversize, w których można się poczuć swobodnie i lekko;) HERE                                   HERE 


Poniżej natomiast znajdziecie propozycje eleganckich, wieczorowych kreacji, w których będziecie wyglądać jak prawdziwe gwiazdy ;)
 


 HERE                                   HERE  


A na koniec coś bardziej romantycznego i zmysłowego - sukienki idealnie dla kobiet, które lubią zwracać uwagę mężczyzn:) HERE                                   HERE 


Która z propozycji najbardziej odzwierciedla Wasz charakter? Widzicie tutaj coś idealnego dla siebie? Dajce znać w komentarzu :)
 
Pozdrawiam!
 

5 komentarzy:

 1. Sukienkowy zawrót głowy :) Wszystkie mają urok,są seksowne,oversize wygodne w noszeniu,w tym sklepie sukienki tylko czekają na nowe właścicielki.

  OdpowiedzUsuń
 2. Wow,wow cudne propozycje. Urzekły mnie te dwie pierwsze w oversizowym rozmiarze.

  OdpowiedzUsuń
 3. No no jaka zwykle świetne propozycje..
  Każda kreacja ma to coś w sobie .. wszystkie chce

  OdpowiedzUsuń
 4. Mojego charakteru i upodobań niestety w 100% nie odzwierciedla żadna z tych sukienek. Ale na uwagę zasługuje pierwsza z ostatnich dwóch sukienek. Zmysłowa i romantyczna. Chętnie bym taką zakupiła.

  OdpowiedzUsuń
 5. Mojego charakteru i upodobań niestety w 100% nie odzwierciedla żadna z tych sukienek. Ale na uwagę zasługuje pierwsza z ostatnich dwóch sukienek. Zmysłowa i romantyczna. Chętnie bym taką zakupiła.

  OdpowiedzUsuń

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie.

Copyright © 2014 BLOG TESTERSKI , Blogger