Rosegal - Kolejne męskie zamówienie ;)


Witajcie ponownie!

Za chwilę zobaczycie zawartość mojej drugiej paczki ze sklepu ROSEGAL. Jest ona typowo męska, ponieważ tym razem pozwoliłam zadecydować mężowi co ma się w niej znaleźć ;) Jakie rzeczy wybrał? O tym już za sekundkę ;)

Pierwszy produkt to wygodne, eleganckie siodełko rowerowe. Mamy kilka rowerów, ale ich siodełka nie są już w najlepszym stanie. Mąż postanowił więc zafundować sobie jeden nowy egzemplarz.
 Było ono tanie ale wygląda naprawdę dobrze. Jest też bardzo wygodne (szczególnie dla płci męskiej), tak więc bez wątpienia był to trafny wybór.


 >>>KLIK<<< 


Druga rzecz to kompresor elektryczny. Przy jego użyciu można pompować opony zarówno w samochodach, jak i rowerach. Nadaje się także do piłek, balonów itp. Ogólnie jest to bardzo przydatny gadżet ;) Wystarczy go podpiąć do gniazda zapalniczki w samochodzie i gotowe. Długi kabel (ponad 2 metry) daje całkiem spore możliwości.
 

>>>KLIK<<< 

 
 Ostatnia "parka" z tego zamówienia to komplet pedałów metalowych do roweru. Wprawdzie jeszcze nie udało się nam ich wypróbować (śnieg), ale gołym okiem widać, że są mocne i solidne. Metal tak łatwo się nie niszczy, więc myślę, że będę się doskonale spisywać na letnich przejażdżkach ;)


>>>KLIK<<< 


Po więcej tego typu gadżetów zapraszam na stronę sklepu ROSEGAL ;)

Do zobaczenia wkrótce!
 Pozdrawiam.
 

4 komentarze:

 1. Same przydatne rzeczy.��☺

  OdpowiedzUsuń
 2. Paczka z myślą o nadchodzącej wiośnie. Przydatne rzeczy dla kogoś kto posiada rower

  OdpowiedzUsuń
 3. Uuuu takie rzeczy to typowo dla mojego mężusia :3

  OdpowiedzUsuń
 4. Niezłe rzeczy :) Ten kompresor bardzo by mi się przydał,będziecie mieli co testować na wiosnę :)

  OdpowiedzUsuń

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie.

Copyright © 2014 BLOG TESTERSKI , Blogger