Zostań Konsultantką Avon

Lubisz kosmetyki AVON i chcesz zamawiać je taniej oszczędzając na zakupach? A może interesuje Cię sprzedaż w roli konsultantki kosmetyków? Zostań Konsultantką Avon i ciesz się z tańszych produktów oraz zarabiaj na sprzedaży. Rejestracja AVON jest prosta i przyjemna, a po założeniu konta dostaniesz pakiet powitalny całkowicie za darmo pod wskazany w formularzu adres. Na każdy zakup otrzymasz zniżkę od 15% do 45% (zależną od wielkości Twojego zamówienia), a dodatkowo odbierzesz prezenty za w programie dla nowych konsultantek. To świetna okazja aby zaoszczędzić na zakupach lub zarobić dodatkowe pieniądze. W Avon nie masz żadnych zobowiązań, zostając konsultantką Avon tak naprawdę nigdy nic nie musisz zamówić. Bycie konsultantką to same korzyści, a sprzedaż wykonywać możesz przy okazji spotykając się ze swoimi znajomymi czy rodziną, oni na pewno chętnie zobaczą najnowszy katalog Avon.

Perfumy lane jako doskonały zamiennik oryginalnych zapachów


Nie ma osoby, która nie doceniłaby wód toaletowych i perfumowanych znanych i cenionych marek. Ponadto nie ma osoby, która powstrzymałaby się przed zakupem kolejnych perfum gdyby nie jeden decydujący czynnik jakim jest cena.

Skąd bierze się wysoka cena markowych perfum?

Każda znana marka i producent dba o własny wizerunek, jakość produktu, bezpośrednią obsługę klienta i wiele innych aspektów związanych reklamą i dystrybucją. Lwią część wydatków producentów związanych z prezentacją swoich produktów stanowi reklama oraz szeroko rozumiane koszty marketingowe.

Niestety działanie te generują olbrzymie koszty. Często kampanie marketingowe są wdrażane na poziomie danego kraju co wiąże się z reklamą nie tylko w internecie, ale również w mediach głównego nurtu jak telewizja, radio czy kino.

Do powyższych działań muszą być dostosowane ostateczne ceny produktów w taki sposób, aby można było realizować kolejne promocji danej marki. Jest to skrót, uogólnienie tłumaczące w prosty sposób skąd biorą się wysokie ceny markowych perfum.

Odpowiedniki oryginalnych perfum – czym dokładnie są?

Odpowiedniki lub też zamienniki oryginalnych perfum to gotowy produkt wytwarzany przez producentów w ogóle nie związanych z wytwórnią markowego brandu. Producent wytwarzający zamiennik w mieszance olejków i alkoholi używa tych samych baz, które znajdują się w oryginałach perfum. Proces produkcji odpowiedników w założeniu ma dać efekt jak najbardziej podobnego zapachu do oryginału.

Sekret tkwi w produktach bazowych, które powinny być wysokiej jakości, samego sposobu produkcji oraz proporcji. Na rynku jest kilku producentów odpowiedników perfum chociażby jak lane-perfumy.com dbających o całokształt produktu na podobnym poziomie jak producenci oryginalnych perfum. Różnica dotyczy przede wszystkim skali. Odpowiedniki to przeważnie rynek krajowy, a oryginały to zasięg globalny.

Zamiennik perfum – czy może być lepszy od oryginału?

Każdy ma własny gust i zdanie. Są zwolennicy markowych produktów oraz Ci, którzy preferują bardziej ekonomiczne rozwiązania. Ważnym aspektem odpowiedników jest fakt, ze można je produkować w kilku wersjach. W formie wody toaletowej, wody perfumowanej, w formie perfum oraz skoncentrowanych olejków. Oznacza to, że możemy uzyskać ulubiony zapach w 100% stężeniu bez dodatku alkoholu. Taki olejek możemy samodzielnie wymieszać z alkoholem nawet w szalonej proporcji 50/50 co da szalenie intensywny zapach. Natomiast producent oryginałów ten sam zapach może oferować w stężeniu nie większym niż 20/80, gdzie 20 to olejki, a pozostałe 80 procent to czysty alkohol.

1 komentarz:

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie.

Copyright © 2014 BLOG TESTERSKI , Blogger