TWINKLEDEALS - Męskie zamówienie


Witajcie ponownie!

Mam dla Was kolejny przegląd moich chińskich zdobyczy. Tym razem wybrałam coś w dużym rozmiarze (6XL) ze sklepu TWINKLEDEALS, oraz pewien bardzo przydatny gadżet dla męża. 


*********


1. Kurtka męska w rozmiarze 6XL została wykonana z bardzo porządnego i wytrzymałego materiału. Choć jest dosyć cienka, daje dużo ciepła (nawet zimą). Przyznam szczerze, że początkowo obawiałam się, że będzie to kolejny chiński bubel w rozmiarze dziecięcym (bo coraz częściej takie mi się trafiają). Na szczęście jednak w tym przypadku zarówno rozmiar, jak i wygląd zewnętrzny są dokładnie takie jak w opisie. Kurtka pasuje na nowego właściciela wprost idealnie i myślę, że jest z niej bardzo zadowolony.


 >KLIK<


2. Druga rzecz to coś w sam raz dla mojego męża - szczelny i bardzo elegancki termos. Świetnie nadaje się do pracy, ale nie tylko. Mąż korzysta z niego każdego dnia i póki co nie ma do niego żadnych zastrzeżeń :)


 >KLIK<

 Po więcej ciekawostek zapraszam na stronę sklepu :)

Pozdrawiam.

5 komentarzy:

 1. Oj termos i nam by się bardzo przydał i to taki do zadań specjalnych :-)
  Magdalena Śliwa

  OdpowiedzUsuń
 2. Termos i kurtka bardzo fajny zestaw na nadchodzące chłody... :) Myślę, że taki prezent gwiazdkowy ucieszyłby też mojego narzeczonego.

  Jadwiga Dudek

  OdpowiedzUsuń
 3. Na te chłodne dni taki termos by się przydał

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Blog testerski , Blogger