TWINKLEDEALS - Męskie zamówienie


Witajcie ponownie!

Mam dla Was kolejny przegląd moich chińskich zdobyczy. Tym razem wybrałam coś w dużym rozmiarze (6XL) ze sklepu TWINKLEDEALS, oraz pewien bardzo przydatny gadżet dla męża. 


*********


1. Kurtka męska w rozmiarze 6XL została wykonana z bardzo porządnego i wytrzymałego materiału. Choć jest dosyć cienka, daje dużo ciepła (nawet zimą). Przyznam szczerze, że początkowo obawiałam się, że będzie to kolejny chiński bubel w rozmiarze dziecięcym (bo coraz częściej takie mi się trafiają). Na szczęście jednak w tym przypadku zarówno rozmiar, jak i wygląd zewnętrzny są dokładnie takie jak w opisie. Kurtka pasuje na nowego właściciela wprost idealnie i myślę, że jest z niej bardzo zadowolony.


 >KLIK<


2. Druga rzecz to coś w sam raz dla mojego męża - szczelny i bardzo elegancki termos. Świetnie nadaje się do pracy, ale nie tylko. Mąż korzysta z niego każdego dnia i póki co nie ma do niego żadnych zastrzeżeń :)


 >KLIK<

 Po więcej ciekawostek zapraszam na stronę sklepu :)

Pozdrawiam.

5 komentarzy:

 1. Oj termos i nam by się bardzo przydał i to taki do zadań specjalnych :-)
  Magdalena Śliwa

  OdpowiedzUsuń
 2. Termos i kurtka bardzo fajny zestaw na nadchodzące chłody... :) Myślę, że taki prezent gwiazdkowy ucieszyłby też mojego narzeczonego.

  Jadwiga Dudek

  OdpowiedzUsuń
 3. Na te chłodne dni taki termos by się przydał

  OdpowiedzUsuń

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie.

Copyright © 2014 BLOG TESTERSKI , Blogger