ZAFUL - Kolejna klapa...

Witajcie Kochani! 

Przygotowałam dla Was krótki przegląd mojej najnowszej paczki ze sklepu ZAFUL. Niestety, jest to już drugie w całości nieudane zamówienie. Co jest z nim nie tak? O tym dowiecie się już za chwilę.

1. Pierwsza rzecz, która wpadła mi w oko to bardzo modny, ciepły sweterek. Czekałam na niego z dużym zaciekawieniem. Niestety, okazał się być moim wielkim rozczarowaniem... Spytacie dlaczego? Bo miał rozmiar dziecięcy. Rękawy ledwie sięgały mi po łokcie, a o reszcie już nawet nie wspominam. Podarowałam go siostrzenicy.


 >>>KLIK<<<


2. Kolejna rzecz z zamówienia - spodnie jeasnowe, również zaskoczyły mnie swoim maleńkim rozmiarem... Nawet nie byłam w stanie naciągnąć ich na łydki. Troszkę mi ich szkoda bo wyglądają naprawdę ślicznie. Być może ktoś naszył zły rozmiar i stąd taka sytuacja - sama nie wiem. Dziwny zbieg okoliczności... Spodnie także trafiły do siostrzenicy.


 >>>KLIK<<<


I takim oto sposobem pozbyłam się całego zamówienia. Choć początkowo wyglądało przepięknie, to ostatecznie niestety musiałam się obejść smakiem ;( 
Wam też się tak kiedyś przydarzyło?

 

3 komentarze:

  1. Na szczęście nie,ale sweterek naprawdę cudowny,szkoda że za mały😘

    OdpowiedzUsuń
  2. Dobrze, że dla siostrzenicy dobre. Przynajmniej ona skorzysta z zamówienia

    OdpowiedzUsuń
  3. Dlatego trochę boję się tych sklepów. Miałam kilka podobnych wpadek na Alie, a niestety Rosegal i Zaful też często nie grzeszą jakością :(

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Blog testerski , Blogger