Oszczędzaj na zakupach i zamawiaj produkty Avon ze zniżką. Dzięki temu oszczędzisz, a kosmetyki zamówisz z dostawą do domu. Jeżeli dodatkowo chcesz zarobić dodatkową gotówkę, możesz zarejestrować się i sprzedawać Avon innym osobom. Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, od razu po założeniu konta możesz zacząć działać. Dodatkowo dostaniesz pakiet na start zupełnie za darmo. Kupując poprzez Klub Avon otrzymujesz rabaty do 40% a dodatkowo odbierzesz prezenty za zamówienia w programie dla nowych osób. W Avon nie masz obowiązku zamawiania co katalog, zostając konsultantką Avon nie masz żadnych obowiązków. O zajęcie dodatkowe, które możesz wykonywać zawsze przy okazji lub kiedy masz wolną chwilę.

FM Phenomenal Mascara

Ostatnio miałam okazję testować tusz FM Phenomenal Mascara

Znajdziecie go tu (jednak najpierw trzeba się zarejestrować)-  http://fmproject.net.pl/

Niepozorna szczoteczka tuszu potrafi zdziałać CUDA!

Po pierwszym przeciągnięciu tuszem po rzęsach zauważyłam, że  maksymalnie je pogrubia. Ponadto, tusz ma kolor głębokiej czerni i dociera do najkrótszych włosków. Rzęsy stają się dłuższe i pięknie rozdzielone.
Wytrzymuje cały dzień, nie osypuje się ani nie kruszy. Jest wyjątkowo trwały. Daje efekt sztucznych rzęs, w których można się naprawdę zakochać ;) Ja już pokochałam taki efekt i nie chcę tego zmieniać.
Jestem pod wielkim wrażeniem tej mascary. Nie miałam do tej pory swojego ideału, ale chyba właśnie go odnalazłam <3 Cena tuszu jest również atrakcyjna, więc nic, tylko kupować!

POLECAM Z CAŁEGO SERCA OSOBOM, KTÓRE LUBIĄ MOCNO PODKREŚLONE OKO ;)
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie.

Copyright © 2014 BLOG TESTERSKI , Blogger