Oszczędzaj na zakupach i zamawiaj produkty Avon ze zniżką. Dzięki temu oszczędzisz, a kosmetyki zamówisz z dostawą do domu. Jeżeli dodatkowo chcesz zarobić dodatkową gotówkę, możesz zarejestrować się i sprzedawać Avon innym osobom. Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, od razu po założeniu konta możesz zacząć działać. Dodatkowo dostaniesz pakiet na start zupełnie za darmo. Kupując poprzez Klub Avon otrzymujesz rabaty do 40% a dodatkowo odbierzesz prezenty za zamówienia w programie dla nowych osób. W Avon nie masz obowiązku zamawiania co katalog, zostając konsultantką Avon nie masz żadnych obowiązków. O zajęcie dodatkowe, które możesz wykonywać zawsze przy okazji lub kiedy masz wolną chwilę.

Zott, cheese snack!

Cheese Snack to pyszna przekąska serowa dla dzieci, dostępna w dwóch smakach – original i ketchup. Niedawno mąż wziął udział w kampanii od TRND i dostał paluszki serowe do testów.

Zawartość paczki jaką otrzymał:


  • 12 opakowań Zott Cheese Snack Original (po 4 sztuki pojedynczo pakowanych paluszków serowych w każdym opakowaniu),
  • 12 opakowań Zott Cheese Snack Ketchup (po 4 sztuki pojedynczo pakowanych paluszków serowych w każdym opakowaniu),
  • Kolorowanka - Teatrzyk Cheese Snack,
  • przewodnik projektu,
  • książeczka "Twoje badanie opinii",
  • list 
 
 Cheese Snack to przekąska serowa, za którą przepadają zarówno dzieci, jak i dorośli. Dzięki temu, że nie zawiera ona konserwantów i sztucznych barwników jest zdrowa i smaczna. Każdy serowy paluszek znajduje się w osobnym, kolorowych opakowaniu, dzięki czemu wygodnie jest go zabrać ze sobą jako drugie śniadanie do przedszkola, czy szkoły. W naszym domu zdania na temat Cheese Snack są podzielone. Dzieci niestety nie chciały ich za bardzo jeść a my, dorośli, wolimy smak ketchupowy. Osoby, z którymi się podzieliliśmy w większości chwaliły smak Original, także każdy musi dopasować smak do własnych upodobań, niemniej jednak, warto nauczyć dzieci jeść takie zdrowe przekąski bo są dużo lepsze dla nich niż słodycze czy fast foody. 
Polecam ;)

1 komentarz:

  1. Przekąski serowe przetestowane. Cheese Snack Ketchup o bardzo delikatnym smaku keczupu,dobre dla osób które lubią takie smaki. Dla mnie najlepsze są Cheese Snack Orginal i te POLECAM. Są po prostu przepyszne,smaczne i ten delikatny smak żółtego sera sprawiają że jeszcze nie raz je kupię. Testowanie uznaję za bardzo udane :)

    OdpowiedzUsuń

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie.

Copyright © 2014 BLOG TESTERSKI , Blogger