Oszczędzaj na zakupach i zamawiaj produkty Avon ze zniżką. Dzięki temu oszczędzisz, a kosmetyki zamówisz z dostawą do domu. Jeżeli dodatkowo chcesz zarobić dodatkową gotówkę, możesz zarejestrować się i sprzedawać Avon innym osobom. Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, od razu po założeniu konta możesz zacząć działać. Dodatkowo dostaniesz pakiet na start zupełnie za darmo. Kupując poprzez Klub Avon otrzymujesz rabaty do 40% a dodatkowo odbierzesz prezenty za zamówienia w programie dla nowych osób. W Avon nie masz obowiązku zamawiania co katalog, zostając konsultantką Avon nie masz żadnych obowiązków. O zajęcie dodatkowe, które możesz wykonywać zawsze przy okazji lub kiedy masz wolną chwilę.

AVENE, TRIACNEAL EXPERT na niedoskonałości i zmiany potrądzikowe.

 Przyszedł czas na mojego ulubieńca...

Super emulsja , która pomaga  mi w walce z przebarwieniami potrądzikowymi ;)
Jeśli chodzi o samo przeznaczenie Avene to jest to środek na niedoskonałości i zmiany trądzikowe do codziennej pielęgnacji skóry z zaawansowanymi zmianami.


  • Pojemność: 30 ml
  • Cena: 73 zł
WYJĄTKOWE PODEJŚCIE DO WALKI
Z TRĄDZIKIEM I PROCESEM STARZENIEM SIĘ SKÓRY

  1. ZWALCZA NIEDOSKONAŁOŚCI

  1. REDUKUJE BLIZNY POTRĄDZIKOWE

  1. WYGŁADZA ZMARSZCZKI
Problem trądziku wbrew pozorom dotyka również kobiet, które okres dorastania mają dawno za sobą. Każdego dnia są zmuszone stawać przed dylematem : zwalczać trądzik czy zmarszczki? Odpowiedzią na ich problemy jest nowa emulsja TriAcnéal EXPERT o potrójnym działaniu: zwalcza niedoskonałości, redukuje blizny
i przebarwienia potrądzikowe, a jednocześnie działa przeciwstarzeniowo. Formuła TriAcnéal EXPERT oparta jest na trzech innowacyjnych substancjach aktywnych.  Diolényl® – o udowodnionym działaniu antybakteryjnym i przeciwzapalnym, zwalcza bakterie P. acnes. X-pressin™ – niezwykle skuteczna i wysoce tolerowana substancja złuszczająca nowej generacji, zapobiega powstawaniu zaskórników i wygładza skórę. Retinaldehyd - prekursor kwasu retinowego, który skutecznie zapobiega powstawaniu zaskórników oraz zmniejsza widoczność blizn i przebarwień potrądzikowych. Jest to składnik, który od wielu lat niezmiennie stanowi punkt odniesienia dla dermatologów w zakresie opóźniania procesów starzenia. Wyjątkowo wysokie stężenie Wody termalnej Avène (aż 60%)  dodatkowo koii łagodzi podrażnienia. Arsenał wyjątkowych składników aktywnych, to emulsja o fizjologicznym pH.  Jest  wyjątkowo komfortowa w stosowaniu i maprzyjemny zapach.
JAK STOSOWAĆ? Nakładać wieczorem na  dokładnie oczyszczoną i osuszoną skórę twarzy, szyi i dekoltu. A teraz moja opinia...

 Opakowanie- rewelacyjne, wygodne i łatwe w aplikacji.
Konsystencja- lekka, żółta emulsja
Wydajność- duża ( wystarczy 2 pompki na jedno użycie).
Działanie - delikatne rozjaśnienie przebarwień,
nowe krostki pojawiają się zdecydowanie rzadziej. Wygładzenie skóry, oraz wyrównanie kolorytu. 


 

 

Moje zdanie jest takie, że warto wydać troszkę więcej pieniędzy i przekonać się, że nie taki trądzik straszny...
Ja zawsze załamywałam ręce, nie wierzyłam w reklamy... ale po wypróbowaniu Avene jestem przekonana, że znalazłam swojego pomocnika w walce z trądzikiem.Trzeba tylko trochę cierpliwości, aby zobaczyć pierwsze efekty. 

Wielki plus dla marki Avene, za uwzględnienie potrzeb skóry osób z "trądzikiem dorosłych"! 


Zapraszam na stronę producenta tej cudownej emulsji ;)

 AVENE
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie.

Copyright © 2014 BLOG TESTERSKI , Blogger