Oszczędzaj na zakupach i zamawiaj produkty Avon ze zniżką. Dzięki temu oszczędzisz, a kosmetyki zamówisz z dostawą do domu. Jeżeli dodatkowo chcesz zarobić dodatkową gotówkę, możesz zarejestrować się i sprzedawać Avon innym osobom. Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, od razu po założeniu konta możesz zacząć działać. Dodatkowo dostaniesz pakiet na start zupełnie za darmo. Kupując poprzez Klub Avon otrzymujesz rabaty do 40% a dodatkowo odbierzesz prezenty za zamówienia w programie dla nowych osób. W Avon nie masz obowiązku zamawiania co katalog, zostając konsultantką Avon nie masz żadnych obowiązków. O zajęcie dodatkowe, które możesz wykonywać zawsze przy okazji lub kiedy masz wolną chwilę.

Bio-Quinon Active Q 10 GOLD, Pharma Nord


Witajcie ;)
Dzisiejszy post nie będzie dotyczył kosmetyków, tak jak większość zapewne przypuszcza. Dzisiaj troszkę słów o suplementacji i zdrowiu. 

Przedstawiam Wam produkt, który od niemal 2 miesięcy regularnie stosuję. Jest to Bio-Quinon Active Q 10 GOLD od Pharma Nord.
Zapraszam również na ich stronę na Facebooku : Pharma Nord PolskaBio-Quinon Q10

 • Ponad 20 lat na rynku Unii Europejskiej
 • Czysty koenzym Q10 w postaci ubiqinonu
 • Q10 z witaminą C, która przyczynia sie do prawidłowego metablizmu energetycznego i redukuje uczucie zmęczenia i znużenia
 • Unikalne połączenie oleju roślinnego ze zrównoważonego systemu upraw i koenzymu Q10 zapewnia dobrą i udokumentowaną biodostępność
 • Wyprodukowany zgodnie z wymogami duńską kontrolą farmaceutyczną

Czym jest Bio-Quinon Q10?
Bio-Quinon Q10 powstał w 1990 roku i był jednym z pierwszych preparatów Q10 na rynku europejskim. Odporne na światło miękkie żelatynowe kapsułki, każda zawiera 100 mg koenzymu Q10, rozpuszczonego w oleju roślinnym. Składnik aktywny ma bardzo dobrą dostępność biologiczną. Olej w którym rozprowadzono koenzym, został ogrzany w specjalny sposób, który umożliwia cząsteczkom całkowite rozpuszczenie. Lepsza biodostępność Bio-Quinon Q10 została potwierdzona w wielu badaniach. Wiele lat na rynku europejskim sprawia, że Bio-Quinon Q10 jest jednym z produktów o najlepiej udokumentowanym działaniu.

Czym jest koenzym Q10?


Koenzym Q10 (lub po prostu Q10 ) jest witamino-podobną substancją. Znany również jako ubiqinon (ubi z łac. " wszędzie " ). Bio-Quinon Q10 zawiera witaminę C, która przyczynia się do prawidłowego metabolizmu energetycznego. Gdy komórka potrzebuje energii przekształca tłuszcz, węglowodany, białko oraz alkohol do ATP (adenozynotrifosforan) tj. do cząsteczki, która magazynuje energię w postaci chemicznej. Komórka rozbija cząsteczki ATP i uwalnia energię uwięzioną w środku. Cały proces odbywa się wewnątrz komórek, w małych strukturach o kształcie fasoli - zwanych mitochondriami. Koenzym Q10 znajduje się we wszystkich mitochondriach. Komórki mięśniowe są szczególnie zależne od dużych ilości energii, dlatego też zawierają znacznie więcej mitochondriów niż inne rodzaje komórek. Mięsień sercowy jest dobrym przykładem tkanki zawierającej komórki, które zawiera dużą liczbę mitochondriów i mają odpowiednio duże zapotrzebowanie na energię.

 Po więcej informacji zapraszam TUTAJ oraz na krótki film TU.
 
Co sądzę o tym produkcie?
Czy on faktycznie działa? 

Stosowałam Bio-Quinon przez niemal 2 miesiące. Muszę przyznać, że podczas pierwszych dni zauważałam duży wzrost energii i przede wszystkim nie męczyłam się tak szybko jak dotąd. Poza tym nocą długo nie mogłam zasnąć, a jednak wstawałam wcześnie rano i to bez problemów. Z czasem proces ten ustępował a organizm na tyle przyzwyczaił się do tabletek, że przestałam mieć problem z zaśnięciem. 
Nie powiem jednak, że produkt przestał działać. Działa świetnie aż do dziś. Rewelacyjnie się czuję, nie mam efektów ubocznych. Jaki by mój dzień nie był ciężki, to i tak wystarcza mi na wszystko sił i energii. Co więcej, koenzym Q10 zawarty w suplemencie pozwala mi cieszyć się chęcią do życia i poprawą samopoczucia. Ostatnio mąż nawet stwierdził, że wyglądam na bardzo szczęśliwą.
Muszę przyznać, że nawet problem z pajączkami na nogach przestał mi dokuczać ... W końcu Q 10 wspomaga także pracę żył. Jest to świetna informacja dla pań, które borykają się z problemem żylaków.


Kochani! Bardzo polecam Wam ten produkt, szczególnie, jeżeli macie ciężkie dni i małe pokłady sił do wykorzystania.
Koenzym Q 10 i witamina C bardzo Wam pomogą. To tylko jedna kapsułka dziennie a efekty są niesamowite.
Polecam!!!


Zapraszam na mój instagram: testowanienowosci_blog

1 komentarz:

 1. Wygląda na to, że ten suplement jest stworzony również dla mnie :-)
  Dziękuję za ten wpis, od dłuższego czasu poszukuję środka dodającego energii.
  Pozdrawiam serdecznie
  Paulina Kotlińska

  OdpowiedzUsuń

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie.

Copyright © 2014 BLOG TESTERSKI , Blogger