Oszczędzaj na zakupach i zamawiaj produkty Avon ze zniżką. Dzięki temu oszczędzisz, a kosmetyki zamówisz z dostawą do domu. Jeżeli dodatkowo chcesz zarobić dodatkową gotówkę, możesz zarejestrować się i sprzedawać Avon innym osobom. Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, od razu po założeniu konta możesz zacząć działać. Dodatkowo dostaniesz pakiet na start zupełnie za darmo. Kupując poprzez Klub Avon otrzymujesz rabaty do 40% a dodatkowo odbierzesz prezenty za zamówienia w programie dla nowych osób. W Avon nie masz obowiązku zamawiania co katalog, zostając konsultantką Avon nie masz żadnych obowiązków. O zajęcie dodatkowe, które możesz wykonywać zawsze przy okazji lub kiedy masz wolną chwilę.

Bio-Chrom od Pharma Nord... i cukier masz w normie!

Cześć Kochani!

Dzisiaj troszkę informacji odnośnie zdrowia. 

Opowiem Wam o suplemencie diety od Pharma Nord, Bio- Chromie. Jest to suplement bardzo popularny i ceniony w obecnym czasie. Dzięki niemu można ograniczyć ilość spożywanych słodyczy, a co za tym idzie- stracić na wadze.

Bio-Chrom

https://www.pharmanord.pl/produkty/details/bio-chrom

 Bio-Chrom to suplement chromu zawierający 50 µg tego mikroelementu w każdej tabletce. Źródło chromu wykorzystane w tym produkcie powstało w sposób zapewniający doskonałą biodostępność.


 SKŁAD:

Chrom jest niezbędnym mikroelementem, który :
 • przyczynia się do prawidłowego metabolizmu węglowodanów, tłuszczów i białek,
 •  wspomaga procesy biologiczne związane z utrzymaniem prawidłowego poziomu cukru we krwi.
 Nieorganiczne związki chromu zwykle mają słabą biodostępność w organizmie. Wpływ suplementacji chromu jest determinowany przez to jak skutecznie dana substancja jest absorbowana w organizmie. Bio-Chrom zawiera opatentowane organiczne źródło chromu ChromoPrecise®, są to drożdże chromu opracowane specjalnie w celu zapewnienia optymalnej dostępności biologicznej. To specyficzne źródło chromu zostało wyprodukowane zgodnie z surowymi zasadami szczegółowej kontroli (standardy GMP, które są zwykle stosowane przy produkcji leków), w celu zapewnienia doskonałej jakości i udokumentowanego bezpieczeństwa. Bio-Chrom zawiera 50 mikrogramów wysoko biodostępnego chromu najwyższej jakości.


 Źródła chromu:
 • skorupiaki
 • orzechy
 • rodzynki
 • mięso
 • fasola
 • czarny pieprz
Czynnik Tolerancji Glukozy

 


Badania sugerują, że chrom jest częścią cząsteczki, znanej jako czynnik tolerancji glukozy (GTF). Poza chromem, GTF składa się z niacyny (witamina B) trzech aminokwasów: glicyny, cysteiny i kwasu glutaminowego. GTF jest kofaktorem insuliny i pomaga w przekazywaniu glukozy do komórek ciała.
Rezerwa chromu w organizmie wynosi około 4-6 mg. Wraz z wiekiem, stężenie chromu w różnych tkankach może znacząco spadać. Przekąska lub coś słodkiego może przynieść tymczasową ulgę ze względu na szybkie dostarczenie cukru, który daje natychmiastową energię, ale efekt zanika wkrótce po, i wszystko zaczyna się od początku.
W dłuższej perspektywie, taki apetyt na żywność bogatą w cukier może mieć negatywny wpływ na masę ciała. Z produktem Bio-Chrom, można pomóc organizmowi utrzymać prawidłowy poziom cukru we krwi i zapobiec takim sytuacjom.

Suplementacja chromu może przyczyniać się do stabilizacji poziomu cukru we krwi. Stabilny poziom cukru we krwi może zmniejszyć zapotrzebowanie na słodycze.Zapraszam na film dotyczący suplementu:


 Stosując Bio- Chrom przez miesiąc przekonałam się, że słodycze przestały być dla mnie niezbędne do szczęścia. Kiedy cukier jest w normie, słodkie przekąski można zjeść ot tak- dla smaku. Nie czuje się silnego łaknienia i konieczności ich spożycia. Jednak nie znaczy to, że wcale się nie ma na nie ochoty. Jak ktoś uwielbia słodycze, to i tak będzie je jadł, ale na pewno nie w nadmiarze. Z Bio- Chromem człowiek staje się bardziej opanowany i wyznacza swojemu organizmowi pewną granicę. Ja to zauważyłam u siebie i cieszy mnie taka zmiana. Mam nadzieję, że teraz będę potrafiła znaleźć produkty, które dostarczą mi odpowiedniej ilości chromi i słodycze nadal nie będą mnie tak kusiły...
A Wy? Jak sobie radzicie z dużym apetytem na słodycze? 
A może wcale sobie nie radzicie... ? Proponuję  Wam zatem suplement Bio- Chrom ;)

Trzymajcie się cieplutko!
 
 

4 komentarze:

 1. Jakiś czas temu, w ramach ciekawości, przez kila dni zażywałam chrom, chociaż nie tej firmy, i niestety przez te kilka dni towarzyszyło mi uczucie 'nie dobrze mi'. Nie pasowało mi to za bardzo, ponieważ wpływało na codzienny komfort i radość życia:) Jeśli chodzi o pragnienie słodyczy, a jestem potwornym łasuchem, to po prostu stopniowo ograniczałam cukier zamieniając go na syrop z agawy (bardzo dobry) i z dnia na dzień popularne ciastka czy batonik stały się dla mnie zbyt słodkie:) I problem sam się rozwiązał.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oo... muszę go wypróbować ;) bo rezygnacja ze słodyczy to najlepsza dieta

   Usuń
 2. Miałam świetny preparat i faktycznie apetyt rzeczywiście było dużo mniejszy.
  Zwłaszcza na słodycze :)

  OdpowiedzUsuń

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie.

Copyright © 2014 BLOG TESTERSKI , Blogger