Zostań Konsultantką Avon

Lubisz kosmetyki AVON i chcesz zamawiać je taniej oszczędzając na zakupach? A może interesuje Cię sprzedaż w roli konsultantki kosmetyków? Zostań Konsultantką Avon i ciesz się z tańszych produktów oraz zarabiaj na sprzedaży. Rejestracja AVON jest prosta i przyjemna, a po założeniu konta dostaniesz pakiet powitalny całkowicie za darmo pod wskazany w formularzu adres. Na każdy zakup otrzymasz zniżkę od 15% do 45% (zależną od wielkości Twojego zamówienia), a dodatkowo odbierzesz prezenty za w programie dla nowych konsultantek. To świetna okazja aby zaoszczędzić na zakupach lub zarobić dodatkowe pieniądze. W Avon nie masz żadnych zobowiązań, zostając konsultantką Avon tak naprawdę nigdy nic nie musisz zamówić. Bycie konsultantką to same korzyści, a sprzedaż wykonywać możesz przy okazji spotykając się ze swoimi znajomymi czy rodziną, oni na pewno chętnie zobaczą najnowszy katalog Avon.

NOBLE HEALTH, CLASS A COLLAGEN- Recenzja


Tak, jak obiecywałam w poście KLIK, dzisiaj opowiem Wam o efektach 3- tygodniowej kuracji suplementem CLASS A COLLAGEN od NOBLE HEALTH.
Class A Collagen:
  • Suplement diety na bazie składników aktywnych , głównie kolagenu klasy A pozyskiwanego z ryb morskich, kwasu hialuronowego oraz ekstraktu z pestek winogron.
  • Kompozycja witamin i minerałów pomaga zachować zdrową skórę, lśniące włosy i mocne paznokcie.
  • Produkt poddany badaniom w odniesieniu do skóry i włosów przeprowadzonych przez Uniwersytet M. Kopernika w Bydgoszczy, które wykazały m.in. 80% uzupełnienia brakującego cynku we włosach podczas 3-miesięcznego okresu suplementacji.
MOJA OPINIA:

CLASS A COLLAGEN stosowałam równo 22 dni po 4 tabletki dziennie- 2 rano i 2 wieczorem. Wielkość tabletek i ich kształt są na tyle wygodne, że połykanie ich nie sprawiło mi większych trudności.  Nie miałam również żadnych skutków ubocznych. Bez problemu pamiętałam o codziennym stosowaniu suplementu i czułam się doskonale.
Po okresie 22-dniowej kuracji  śmiało mogę przyznać, że czuję i widzę pierwsze efekty. Przede wszystkim poprawił się stopień nawilżenia moich włosów i skóry. Skóra nie wymaga codziennego balsamowania, a włosy mniej się elektryzują. Lepiej wyglądają i są podatniejsze na układanie. Paznokcie też jakby bardziej się błyszczą i mniej łamią. Nie są to efekty szokujące, ale pełna kuracja powinna trwać zdecydowanie dłużej. Mimo to jestem szczęśliwa i zadowolona z tego, jak mój organizm zareagował na suplement. 
Z przyjemnością będę kontynuować stosowanie produktu ;)Zapraszam na stronę producenta:oraz do sklepu:
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie.

Copyright © 2014 BLOG TESTERSKI , Blogger