Oszczędzaj na zakupach i zamawiaj produkty Avon ze zniżką. Dzięki temu oszczędzisz, a kosmetyki zamówisz z dostawą do domu. Jeżeli dodatkowo chcesz zarobić dodatkową gotówkę, możesz zarejestrować się i sprzedawać Avon innym osobom. Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, od razu po założeniu konta możesz zacząć działać. Dodatkowo dostaniesz pakiet na start zupełnie za darmo. Kupując poprzez Klub Avon otrzymujesz rabaty do 40% a dodatkowo odbierzesz prezenty za zamówienia w programie dla nowych osób. W Avon nie masz obowiązku zamawiania co katalog, zostając konsultantką Avon nie masz żadnych obowiązków. O zajęcie dodatkowe, które możesz wykonywać zawsze przy okazji lub kiedy masz wolną chwilę.

Pastylki do odkurzacza "Melonowy Nektar" od Pachnącej Szafy.

Hej!
Znacie to uczucie, kiedy z pracującego odkurzacza wydziela się nieprzyjemny zapach kurzu, który wypełnia całe pomieszczenie...? Jest to problem, który dotyczy głównie starszych odkurzaczy. Ja, niestety, jestem posiadaczką takiego sprzętu i do tej pory nie sądziłam, że można znaleźć jakiś sposób, by choć trochę przyćmić ten brzydki zapach. Jednak znalazłam małe cudeńka w postaci pastylek, które bardzo mi pomogły. Są to pastylki do odkurzacza od Pachnącej Szafy. Jesteście ciekawi, co to takiego? Zapraszam do czytania ;)
 

Pastylki do odkurzacza

Melonowy Nektarhttp://pachnacaszafa.pl/produkt/pastylki-do-odkurzacza-melonowy-nektar/

 Skuteczny sposób na wypełnienie wnętrza przyjemnym zapachem podczas odkurzania. Pastylki, wessane na początku sprzątania, dzięki cyrkulacji rozgrzanego powietrza, wypełnią całe pomieszczenie apetycznym aromatem melona.

Cena: 1,89zł


 MOJA OPINIA:


Pastylki do odkurzacza są maleńkie. W opakowaniu znajdziemy 2 sztuki- i bardzo dobrze! Bo zapach jest delikatny i jedna by nie wystarczyła.
Melonowy Nektar pachnie obłędnie, owocowo, soczyście... jest to zdecydowanie mój ulubiony zapach pastylek.


Użycie produktu jest banalnie proste. Wystarczy wciągnąć pastylki do opróżnionego odkurzacza i odkurzać. Podczas pracy urządzenia, wydziela się przyjemny zapach melona, a mętny smród kurzu jest prawie niewyczuwalny. Jeśli lubicie mocny zapach, polecam kupić więcej pastylek, bo im więcej ich wciągniecie, tym wyraźniejszy zapach uzyskacie. Ja osobiście stosuję po 2 - wystarczają aż do opróżnienia worka. Cena jest tak niska, że można sobie zrobić zapas pastylek na dłuższy czas. 
Ja jestem zachwycona. Polecam każdemu takie pastylki. Jest to ogromna ulga i jednocześnie przyjemność dla nosa ;)
1 komentarz:

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie.

Copyright © 2014 BLOG TESTERSKI , Blogger