Zostań Konsultantką Avon

Lubisz kosmetyki AVON i chcesz zamawiać je taniej oszczędzając na zakupach? A może interesuje Cię sprzedaż w roli konsultantki kosmetyków? Zostań Konsultantką Avon i ciesz się z tańszych produktów oraz zarabiaj na sprzedaży. Rejestracja AVON jest prosta i przyjemna, a po założeniu konta dostaniesz pakiet powitalny całkowicie za darmo pod wskazany w formularzu adres. Na każdy zakup otrzymasz zniżkę od 15% do 45% (zależną od wielkości Twojego zamówienia), a dodatkowo odbierzesz prezenty za w programie dla nowych konsultantek. To świetna okazja aby zaoszczędzić na zakupach lub zarobić dodatkowe pieniądze. W Avon nie masz żadnych zobowiązań, zostając konsultantką Avon tak naprawdę nigdy nic nie musisz zamówić. Bycie konsultantką to same korzyści, a sprzedaż wykonywać możesz przy okazji spotykając się ze swoimi znajomymi czy rodziną, oni na pewno chętnie zobaczą najnowszy katalog Avon.

Foto- Album od zfoto.pl - Piękny prezent na każdą okazję!


Cześć :)
Chciałam się Wam pochwalić moim Foto- Albumem zamówionym na zfoto.pl

Jest on o tyle wyjątkowy, iż został stworzony tylko dla mnie na podstawie mojego własnego projektu i zdjęć.
 

 

 

 

 

 

 

 

Album ma twardą i solidną oprawę. Motyw z różami pochodzi z programu, jaki zamieszczony został na stronie zfoto.pl

To właśnie on pozwala stwarzać własne projekty i wysyłać je bezpośrednio do sklepu. 

 

 

 Karty wnętrza wydrukowane są na wysokiej jakości papierze o gramaturze 200 g i zszyte drutem.Oczywiście druty nie są absolutnie widoczne. Wszystko wygląda schludnie i estetycznie.W programie do projektowania znaleźć można różnego rodzaju ramki, którymi można upiększyć każde ze zdjęć.
 Dostępne są także wzory typu ClipArt, którymi możn dopełnić kompzycję ;)
Foto- Album to pomysł na piękny prezent nie tylko dla siebie, ale również dla rodziny. Na zfoto.pl to my jesteśmy projektantami, i to my decydujemy o wyglądzie albumu. Jest on w 100 % wyjątkowy i uniwersalny. Mamy pewność, że nikt inny nie ma takiego samego albumu.
Usługa jest ekspresowa ;) Bardzo polecam zfoto.pl ;)W sklepie internetowym zfoto.pl można stworzyć Foto- Albumy o różnych rozmiarach (każdy z 28 stronami).

Inne produkty, jakie można zaprojektować:


- Foto- Kalendarze
- Foto- Bajki
- Foto- Kartki


Zapraszam!
http://zfoto.pl/

 

5 komentarzy:

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie.

Copyright © 2014 BLOG TESTERSKI , Blogger