Oszczędzaj na zakupach i zamawiaj produkty Avon ze zniżką. Dzięki temu oszczędzisz, a kosmetyki zamówisz z dostawą do domu. Jeżeli dodatkowo chcesz zarobić dodatkową gotówkę, możesz zarejestrować się i sprzedawać Avon innym osobom. Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, od razu po założeniu konta możesz zacząć działać. Dodatkowo dostaniesz pakiet na start zupełnie za darmo. Kupując poprzez Klub Avon otrzymujesz rabaty do 40% a dodatkowo odbierzesz prezenty za zamówienia w programie dla nowych osób. W Avon nie masz obowiązku zamawiania co katalog, zostając konsultantką Avon nie masz żadnych obowiązków. O zajęcie dodatkowe, które możesz wykonywać zawsze przy okazji lub kiedy masz wolną chwilę.

Naklejka ścienna od BIMAGO- piękno i styl w Twoim domu ;)


Cześć Kochani!
Pragnę Wam dzisiaj pokazać piękną naklejkę ścienną, którą otrzymałam od sklepu internetowego BIMAGO
Naklejki ścienne to tylko niewielka część z asortymentu, jaki firma BIMAGO oferuje swoim klientom.

Na stronie sklepu znajdziecie:
  • Obrazy ręcznie malowane
  • Wydruki na płótnie
  • Obrazy Premium Print
  • Naklejki na ścianę
  • Fototapety
 
A oto naklejka, którą wybrałam:
 

Decorative orchisNaklejka ścienna "Decorative orchis" to prosty sposób na udekorowanie każdego wnętrza. W kolekcji Kwiaty znajdują się bestsellerowe wzory, którymi można ozdobić ścianę.


Naklejka "Decorative orchis" jest dostępna w kilkunastu kolorach, dzięki czemu można ją dopasować do kolorystyki wybranego wnętrza. Oprócz szerokiego wyboru kolorów, dodatkowo można wybrać rozmiar produktu. Dzięki temu ten sam wzór "Decorative orchis" może być jednocześnie drobną dekoracją ścienną, jak i naklejką dekoracyjną wielkiego formatu - dosłownie i w przenośni. 


Naklejka została wykonana na bardzo cienkim, gładkim, samoprzylepnym papierze. Jej umieszczenie na ścianie było zadaniem bardzo łatwym i szybkim. Wystarczyły 3 minutki i mogłam podziwiać przepiękny kwiat w mojej kuchni.


Naklejka dobrze się trzyma powierzchni ściany, lecz niestety podkreśla wszelkie nierówności- także najlepiej wybrać idealnie gładką powierzchnię. Może to być ściana, płytka, szkło- wybór należy do Was. W moim przypadku naklejka umieszczona została obok okna, w miejscu, gdzie było smutno i pusto. Myślę, że naklejka- kwiat, znacznie ożywiła moją kuchnię i jest jedynym kwiatem, który ma pąki przez calutki rok ;) Jestem z niej bardzo zadowolona. A Wam, jak podoba się taka ozdoba na ścianie?

Zapraszam Was na stronę sklepu, gdzie znajdziecie inne ciekawe produkty, które upiększą Wasze wnętrza. http://bimago.pl/

3 komentarze:

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie.

Copyright © 2014 BLOG TESTERSKI , Blogger