Oszczędzaj na zakupach i zamawiaj produkty Avon ze zniżką. Dzięki temu oszczędzisz, a kosmetyki zamówisz z dostawą do domu. Jeżeli dodatkowo chcesz zarobić dodatkową gotówkę, możesz zarejestrować się i sprzedawać Avon innym osobom. Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, od razu po założeniu konta możesz zacząć działać. Dodatkowo dostaniesz pakiet na start zupełnie za darmo. Kupując poprzez Klub Avon otrzymujesz rabaty do 40% a dodatkowo odbierzesz prezenty za zamówienia w programie dla nowych osób. W Avon nie masz obowiązku zamawiania co katalog, zostając konsultantką Avon nie masz żadnych obowiązków. O zajęcie dodatkowe, które możesz wykonywać zawsze przy okazji lub kiedy masz wolną chwilę.

POP CROP- chrupki wielozbożowe z ekspandowanych ziaren


http://www.popcrop.pl/produktyhttp://www.popcrop.pl/produktyPOP CROP – chrupki wielozbożowe z ekspandowanych ziaren




Ekspandowanie zbóż nosi także nazwę puffingu. Polega ono na tym, że ziarno jest poddawane działaniu gorącej pary. Proces odbywa się w warunkach wysokiego ciśnienia. Nie wykorzystuje się substancji chemicznych. Ekspandowanie wymaga zastosowania całych ziaren zbóż, co ma tę zaletę, że większość cennych składników odżywczych zostaje zachowana. Ekspandowane zboża są dobrym dodatkiem do śniadania. Bardzo dobrze komponują się z jogurtem, mlekiem i owocami stanowiąc zamiennik musli i tradycyjnych płatków śniadaniowych.



Cechy:

  • WYŁĄCZNIE Z NATURALNYCH SKŁADNIKÓW
  • BEZ KONSERWANTÓW, AROMATÓW I BARWNIKÓW
  • PIECZONE BEZ TŁUSZCZU
  • SMACZNE, ZDROWE, DOSTĘPNE W KILKU WERSJACH SMAKOWYCH (KUKURYDZIANE, WIELOZBOŻOWE, BEZGLUTENOWE, BIO)
  • ŚWIETNY ZAMIENNIK PIECZYWA
  • ZDROWA PRZEGRYZKA
  • O WYSOKIEJ ZAWARTOŚCI BŁONNIKA
  • Z DUŻĄ DAWKĄ POZYTYWNEJ ENERGII

PIRAMIDKI KUKURYDZIANE




Piramidki kukurydziane to zdrowsza, bezglutenowa wersja popcornu zawierająca ziarna ryżu, w formie delikatnego, trójkątnego, chrupiącego chipsa.
Skład: kukurydza, ryż brązowy, ryż biały, sól morska.
Produkt bezglutenowy, co potwierdza otrzymany nr licencji PL-042-002.
 
 

PIRAMIDKI BIO


 
Piramidki w wersji BIO charakteryzują się takim samym składem jak tradycyjne piramidki zbożowe, jednak ziarna wykorzystywane do ich produkcji pochodzą tylko z upraw ekologicznych, co potwierdza uzyskany przez nas certyfikat AgroBioTestu o numerze PL-EKO-07-14941
Skład: pszenica, ryż, żyto, kasza gryczana biała, kasza gryczana prażona, sól morska.


PIRAMIDKI TRADYCYJNE

 



Piramidki powstają metodą ekstruzji ziarna w wysokiej temperaturze i przy wysokim ciśnieniu bez jakichkolwiek dodatków chemicznych. Są doskonałą alternatywą dla smażonych chipsów.
Skład: pszenica, ryż, żyto, kasza gryczana biała, kasza gryczana palona, sól morska


PIRAMIDKI BEZGLUTENOWE

 



Piramidki bezglutenowe powstały z połączenia białego i brązowego ryżu, białej i palonej kaszy gryczanej, kaszy jaglanej i soli morskiej. Ta wersja smakowa Piramidek jest bardzo delikatna w smaku i przeznaczona dla wszystkich, nie tylko osób nietolerujących glutenu. 
Najwyższą jakość produktu potwierdza certyfikat przekreślonego kłosa PL-042-001.
Skład: ryż biały oraz ryż brązowy, kasza gryczana biała, kasza gryczana prażona, kasza jaglana, sól morska.
 
 
MOJA OPINIA
 
Piramidki POP CROP to przekąska bardzo zdrowa i smaczna. Bardzo często okazuje się, że produkty naturalne nie zachwycają nas swoim smakiem, w tym przypadku jest inaczej. Piramidki są chrupiące, dobrze słone i kryją w sobie głęboki smak zbóż. Mi najbardziej odpowiada wersja kukurydziana- którą określę jako płatki kukurydziane w postaci "nadmuchanej" ;). Inne smaki również są bardzo ciekawe, niespotykane. Nigdy wcześniej ich nie próbowałam i  teraz wydaje mi się, że mogła bym zastąpić swoje ulubione chipsy tymi właśnie smakołykami. Po pierwsze- mają o połowę mniej kcal, po drugie- zero tłuszczu, a po trzecie- są zdrowe. Te zalety przekonują mnie do tego, by zmienić swoje nawyki żywieniowe. Szczególnie teraz, kiedy idzie zima a apetyt wzrasta ;)
Polecam wypróbować piramidki POP CROP. 
Naprawdę warto ;)
 
http://popcrop.pl/
 
 Piramidki POPCROP można kupić w takich sklepach jak Alma, Freshmarket, Rossmann, Tesco, Netto czy Piotr i Paweł. Cena waha się w granicach 5 zł. 
 
 
 

1 komentarz:

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie.

Copyright © 2014 BLOG TESTERSKI , Blogger