Oszczędzaj na zakupach i zamawiaj produkty Avon ze zniżką. Dzięki temu oszczędzisz, a kosmetyki zamówisz z dostawą do domu. Jeżeli dodatkowo chcesz zarobić dodatkową gotówkę, możesz zarejestrować się i sprzedawać Avon innym osobom. Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, od razu po założeniu konta możesz zacząć działać. Dodatkowo dostaniesz pakiet na start zupełnie za darmo. Kupując poprzez Klub Avon otrzymujesz rabaty do 40% a dodatkowo odbierzesz prezenty za zamówienia w programie dla nowych osób. W Avon nie masz obowiązku zamawiania co katalog, zostając konsultantką Avon nie masz żadnych obowiązków. O zajęcie dodatkowe, które możesz wykonywać zawsze przy okazji lub kiedy masz wolną chwilę.

Pozytywka Zakochane Gołąbki SWAROVSKI- najpiękniejszy prezent dla ukochanej osoby.

Witajcie!
Dzisiejszy post będzie poświęcony najpiękniejszej, według mnie, pozytywce z elementami SWAROVSKI, jaką miałam okazję spotkać.
Pozytywka pochodzi ze sklepu  http://www.crystals.pl/ i wygląda naprawdę imponująco! 

      
Znajdziecie ją pod tym linkiem: Pozytywka przedstawia dwa gołąbki całujące serce. Jest ona platerowana 24 karatowym złotem, oraz zdobiona pięcioma kryształami Swarovski'ego.
 Nakręcana od spodu gra piękną melodię, znaną z filmu Love Story.Pozytywka wygląda cudnie. Oczywiście, jak widać powyżej, posiada grawer- tekst pisany wedle życzenia zamawiających.  Według mnie prezent z własną dedykacją to najlepsze, co można komuś podarować. To zupełnie tak, jakby dać cząstkę siebie- swojej miłości.


 Pozytywka Zakochane Gołąbki posłuży jako elegancka ozdoba- u mnie stoi na honorowym miejscu. Każdy się nią zachwyca, a jej melodia bardzo odpręża i uspokaja. Jest piękna i wzruszająca, dlatego mogę jej słuchać godzinami.


Uważam, że taki przedmiot oddaje najlepiej uczucia do drugiej osoby i każda kobieta powinna mieć takie cudo w swoim domu. Panowie, czytacie to? Zachęcam Was ;) Taki prezent zrobi wrażenie na każdej kobiecie! 
 Gorąco polecam ;) 

Zapraszam również na stronę producenta, gdzie znajdziecie inne propozycje pięknych prezentów dla bliskich:


3 komentarze:

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie.

Copyright © 2014 BLOG TESTERSKI , Blogger