Oszczędzaj na zakupach i zamawiaj produkty Avon ze zniżką. Dzięki temu oszczędzisz, a kosmetyki zamówisz z dostawą do domu. Jeżeli dodatkowo chcesz zarobić dodatkową gotówkę, możesz zarejestrować się i sprzedawać Avon innym osobom. Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, od razu po założeniu konta możesz zacząć działać. Dodatkowo dostaniesz pakiet na start zupełnie za darmo. Kupując poprzez Klub Avon otrzymujesz rabaty do 40% a dodatkowo odbierzesz prezenty za zamówienia w programie dla nowych osób. W Avon nie masz obowiązku zamawiania co katalog, zostając konsultantką Avon nie masz żadnych obowiązków. O zajęcie dodatkowe, które możesz wykonywać zawsze przy okazji lub kiedy masz wolną chwilę.

ZAFUL- zagraniczny sklep z odzieżą i dodatkami dla każdego!

Cześć Kochani!
3 tygodnie temu nawiązałam współpracę ze sklepem internetowym ZAFUL i dzisiaj otrzymałam wybrane przez siebie produkty. Z racji tego, że obecnie jest dużo wyprzedaży, skorzystałam z okazji i wybrałam produkty o obniżonej cenie. 


Moje zamówienie wygląda następująco:
 http://www.zaful.com/
 >KLIK<                                                   >KLIK<Kiedy otworzyłam paczkę, na którą tak długo czekałam, moim oczom ukazała się przepiękna i bardzo solidna torebka. W środku znalazłam mniejszą kopertówkę, portfel, etui na klucze i etui na dokumenty.Jak widzicie, każda rzecz jest zrobiona w tym samym stylu co torebka i wszystko wygląda cudnie!

Torba na ramię i kopertówka:


 Etui na dokumenty:
 Portfel:
Zdjęcia w narzutce, która przyszła razem z torebką :Narzutka zrobiona została z materiału typowego dla koszuli. Na zdjęciu w sklepie wydawała się być grubsza, jednak mimo wszystko prezentuje się bardzo ładnie.Do kopertówki (oraz etui na klucze) dołączone zostały paski, dzięki czemu można je nosić zarówno w dłoni, jak i na ramieniu.


Całe moje zamówienie wygląda imponująco. Jestem bardzo zadowolona zarówno z jakości produktów, jak i dość szybkiej dostawy. 
Towar był odpowiednio zabezpieczony i całość przyszła w stanie nienaruszonym.Moja pierwsza zagraniczna współpraca wyszła mi na dobre. Jestem zadowolona z prezentu na święta i szczerze polecam Wam powyższe produkty ( obecnie są na przecenie).

>KLIK<
>KLIK<


Zapraszam na zakupy!
http://www.zaful.com/


8 komentarzy:

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie.

Copyright © 2014 BLOG TESTERSKI , Blogger