Oszczędzaj na zakupach i zamawiaj produkty Avon ze zniżką. Dzięki temu oszczędzisz, a kosmetyki zamówisz z dostawą do domu. Jeżeli dodatkowo chcesz zarobić dodatkową gotówkę, możesz zarejestrować się i sprzedawać Avon innym osobom. Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, od razu po założeniu konta możesz zacząć działać. Dodatkowo dostaniesz pakiet na start zupełnie za darmo. Kupując poprzez Klub Avon otrzymujesz rabaty do 40% a dodatkowo odbierzesz prezenty za zamówienia w programie dla nowych osób. W Avon nie masz obowiązku zamawiania co katalog, zostając konsultantką Avon nie masz żadnych obowiązków. O zajęcie dodatkowe, które możesz wykonywać zawsze przy okazji lub kiedy masz wolną chwilę.

Kontener CATVENTURE- produkt IDEALNY dla posiadacza kota!


Cześć!
Niedawno natknęłam się na ciekawy przedmiot dla posiadaczy kotów- Kontener Catventure. Jest to tekturowy domek, który ma wiele bardzo pomocnych funkcji. Jeśli jesteście posiadaczami kotów, zapraszam do czytania.

Kontener CATVENTURE
>KLIK<

Catventure to coś więcej niż kartonowy domek dla Twojego kota. To przede wszystkim ekologiczny transporter, który uprzyjemni podróż Twojemu zwierzakowi. Jest bardzo komfortowy, lekki, przewiewny oraz ekonomiczny. Dodatkowo posiada dwie pary drzwiczek, które możesz zainstalować, zależnie od potrzeb Twojego zwierzaka. Jeżeli chcesz np. pojechać z kotem do weterynarza, instalujesz „pełne drzwiczki". Jeżeli chcesz aby Catventure służył do zabawy, odpowiednie będą „otwarte drzwiczki".

Kontener Catventure jest zwycięzą prestiżowej międzynarodowej nagrody RED DOT Design Award 2016 w kategorii COMMUNICATION DESIGN. Zdobył również wyróżenienie w konkursie „Art Of Packaging 2016" oraz PakStar 2016.
 Główne cechy:


- unikalny design
- wykonany w całości z ekologicznego materiału. Posiada certyfikat FSC
- bez kleju, chemikaliów
- lekka konstrukcja jednak wystarczająco wytrzymała dla większych kotów lub innych „małych" zwierząt
- karton jest bardzo lubianym przez koty materiałem
- komfort, wentylacja
- wygodny uchwyt do noszenia
- łatwy montaż/demontaż
- po złożenie kontener jest płaski, nie zajmuje wiele miejsca
- instrukcja w zestawie 


Domek zamknięty z obu stron- idealny do przewożenia kotów.


 


Domek otwarty- idealny jako mieszkanko, oraz miejsce zabaw dla pupila.

Kontener CATVENTURE to śwetne rozwiązanie dla każdego posiadacza kotów. Po pierwsze, jest lekki, funkcjonalny i w każdej chwili można go przenieść, bądź rozłożyć. Posiada wiele otworów, więc kot ma zawsze dostęp do świeżego powietrza. Poza tym jest to produkt całkowicie ekologiczny i pozbawiony chemii. Można go zabrać wszędzie, a kot z pewnością będzie się w nim czuł doskonale!

Zapraszam na stronę producenta po więcej ciekawych rozwiazań dla Waszych milusińskich!

 
http://cosyanddozy.com/pl/

1 komentarz:

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie.

Copyright © 2014 BLOG TESTERSKI , Blogger