Oszczędzaj na zakupach i zamawiaj produkty Avon ze zniżką. Dzięki temu oszczędzisz, a kosmetyki zamówisz z dostawą do domu. Jeżeli dodatkowo chcesz zarobić dodatkową gotówkę, możesz zarejestrować się i sprzedawać Avon innym osobom. Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, od razu po założeniu konta możesz zacząć działać. Dodatkowo dostaniesz pakiet na start zupełnie za darmo. Kupując poprzez Klub Avon otrzymujesz rabaty do 40% a dodatkowo odbierzesz prezenty za zamówienia w programie dla nowych osób. W Avon nie masz obowiązku zamawiania co katalog, zostając konsultantką Avon nie masz żadnych obowiązków. O zajęcie dodatkowe, które możesz wykonywać zawsze przy okazji lub kiedy masz wolną chwilę.

zCARBONka- portfel na miarę XXI wieku!

Witajcie!
Pragnę Wam dzisiaj przestawić przedmiot, który bez wątpienia dla większości z Was będzie dużą ciekawostką. Jest nim nowoczesny portfel - tzw. zCARBONKa, który zaskakuje nie tylko bardzo unikalnym wyglądem, ale również pozwala Nam poczuć się bezpieczniej. Portfel ten został wykonany z Carbonu (włókna węglowego) i ma wielkość karty płatniczej. Poniżej znajdziecie więcej szczegółów. CARBON- Znane z niezrównanej wytrzymałości włókno węglowe (ang. carbon fiber) zapewnia najwyższą odporność na złamania i urazy mechaniczne kart i dokumentów. Twoje karty są z Tobą bezpieczne, cokolwiek robisz. Włókno węglowe to rodzaj materiału nowej generacji. Charakteryzuje się bardzo wysoką wytrzymałością (3 razy mocniejszy od stali) i niespotykaną lekkością (30% lżejszy od aluminium). Początkowo stosowane wyłącznie w lotnictwie i kosmonautyce, dopiero od niedawna stało się dostępne na komercyjną skalę.


Umieszczenie kart z systemem PayPass w zCARBONce zmniejsza ryzyko kradzieży danych ponieważ włókno węglowe znacząco ogranicza przepływ fal RFID. Pomoże Ci to ochronić dane zapisane na Twoich kartach bankowych i dokumentach. Nowoczesne karty płatnicze wyposażone są w chipy RFID, które umożliwiają płatność zbliżeniową. Takie rozwiązanie jest dużym udogodnieniem w codziennym życiu, ale z drugiej strony może stanowić zagrożenie dla naszej prywatności. ZCARBONka utrudnia przepływ fal RFID, dlatego możesz cieszyć się funkcjonalnością kart zbliżeniowych nie martwiąc się o swoją prywatność!
 zCARBONka mieści się w eleganckim i bardzo efektownym pudełku, dzięki czemu idealnie nadaje się na prezent. Wewnątrz pudełka znajduje się cieniutki portfel, składający się z dwóch twardych płatów karbonu, połączonych gumową opaską. Do zestawu załączona jest też druga opaska o innym kolorze.
 


 A tak zCARBONka prezentuje się po rozłożeniu:


 Wewnętrzne strony każdej ze ścianek portfela pokryte są czerwonym materiałem przypominającym meszek. Jest on bardzo miły w dotyku i, jednocześnie, stanowi dodatkowe zabezpieczenie dla naszych kart przed ewentualnym ich uszkodzeniem.Żeby łatwiej Wam było sobie wyobrazić rozmiar produktu, pokażę Wam  zdjęcia porównawcze zCARBONki względem tradycyjnego, męskiego portfela:


Jak widzicie, przedstawiony portfel jest niesamowicie mały i nowatorski. Łączy w sobie elegancję, oraz nietuzinkowy design z jednoczesnym minimalizmem. Jest bardzo przemyślany i odporny na uszkodzenia (oraz kradzieże). Taki portfel powinien mieć każdy mężczyzna, który często korzysta z kart płatniczych i dba o bezpieczeństwo swoich danych.
Jak Wam się podoba zaprezentowany przedmiot? Myślicie, że nadaje się na prezent Walentynkowy dla Ukochanego? Piszcie swoje spostrzeżenia w komentarzach! ;)http://carbonworkshop.pl/

2 komentarze:

  1. Bardzo fajny, ale ja zawsze muszę mieć jeszcze gotówkę w tym monety i nie wyobrażam sobie, aby to był mój podstawowy portfel ;/

    OdpowiedzUsuń

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie.

Copyright © 2014 BLOG TESTERSKI , Blogger