Oszczędzaj na zakupach i zamawiaj produkty Avon ze zniżką. Dzięki temu oszczędzisz, a kosmetyki zamówisz z dostawą do domu. Jeżeli dodatkowo chcesz zarobić dodatkową gotówkę, możesz zarejestrować się i sprzedawać Avon innym osobom. Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, od razu po założeniu konta możesz zacząć działać. Dodatkowo dostaniesz pakiet na start zupełnie za darmo. Kupując poprzez Klub Avon otrzymujesz rabaty do 40% a dodatkowo odbierzesz prezenty za zamówienia w programie dla nowych osób. W Avon nie masz obowiązku zamawiania co katalog, zostając konsultantką Avon nie masz żadnych obowiązków. O zajęcie dodatkowe, które możesz wykonywać zawsze przy okazji lub kiedy masz wolną chwilę.

Zaful - przegląd najnowszego zamówienia ;)


Cześć Kochani ;)
Moja współpraca ze sklepem internetowym Zaful trwa już dość długo... poznałam go bardzo dobrze i z natury wiem, że są tam produkty drogie, ale o bardzo dobrej jakości. Tym razem postanowiłam wybrać jedną rzecz, a właściwie jeden duży zestaw ;) Zobaczcie, co to takiego...

DUŻY ZESTAW TOREBEK
 SKÓRA WĘŻA


>>>KLIK<<<


W skład zestawu wchodzą 3 różnej wielkości torebki, etui na dokumenty, portfel, oraz etui na klucze. Do torebek dołączone są paski, w tym jeden złoty łańcuszek.


 Portfel ma duże wymiary i nie zmieści się do kieszeni, ale za to można w nim schować nie tylko pieniądze, ale również inne potrzebne drobiazgi. Z kolei etui na dokumenty zapewni wygodne i bezpieczne przenoszenie dowodu, kart płatniczych, oraz innych tego typu rzeczy. Dzięki niemu nic nam nie zaginie.


Największa z torebek jest dość masywna i dużo pomieści. Jest idealna do codziennego użytku. 


  Kolejna torebka z łańcuszkiem to idealny wybór na wieczorne wypady na miasto, oraz imprezy rodzinne. 


Etui na klucze i jego funkcje są Wam napewno bardzo dobrze znane. To, załączone do zestawu, wygląda bardzo solidnie i łatwo można je przenosić. Mała rzecz, a jaka praktyczna! Jak Wam się podoba tak obszerny zestaw torebek? Swoje opinie zostawcie w komentarzach :)
Pozdrawiam!

>>>KLIK<<<

3 komentarze:

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie.

Copyright © 2014 BLOG TESTERSKI , Blogger