Demakijaż przy użyciu zwykłej wody??? Teraz to możliwe!http://www.shop.quiskin.com/

QUISKIN – MAKE UP REMOVER


 KLIK

Quiskin to myjka do demakijażu dla kobiet, które chcą się cieszyć zdrową i czystą skórą w szybki i łatwy sposób. Pozwala ona na błyskawiczne zmycie makijażu przy użyciu samej wody.Wszystko to możliwe jest dzięki specjalnemu rodzajowi QUI – włókna, które dzięki swej innowacyjnej strukturze dociera do wszystkich miejsc na skórze, idealnie ją oczyszczając. Produkt przeznaczony jest dla kobiet które cenią sobie życie w zgodzie z naturą w oparciu o nowoczesne technologie, najwyższą jakość, łatwość użycia, komfort i skuteczność działania.


MOJA OCENA 

 QUISKIN ma postać niewielkiej, białej myjki, którą wystarczy mocno zwilżyć wodą i przy pomocy okrężnych ruchów przemywać twarz. Produkt ten w szybki i banalny sposób dogłębnie ją oczyszcza. Sprawia, że skóra staje się gładka i promienna.
Muszę przyznać, że długo w to nie wierzyłam, ale po pierwszym użyciu QUISKIN przekonałam się, że jest to możliwe! Od jakiegoś czasu prawie wcale nie stosuję  mleczka, czy płynów do demakijażu (jedynie do zmywania mascary). 


QUISKIN kosztuje ok. 30 zł i wystarcza na 4 miesiące. Według mnie to bardzo długo, tym bardziej, że produkt ten pozwala w sposób naturalny pozbyć się makijażu. Jest to również duża oszczędność, gdyż nie musimy kupować specjalnych kosmetyków. Nasza skóra odpocznie dzięki temu od nadmiaru chemii.


Jeżeli więc szukacie sposobu, aby w sposób ekologiczny i ekonomiczny wykonywać codzienny demakijaż, to właśnie go znaleźliście! QUISKIN to moje największe odkrycie tego roku ;) Wypróbujcie go koniecznie!


1 komentarz:

  1. szkoda, że nie pokazałaś efektu po użyciu . dla mnie rękawica super sie sprawdza.

    OdpowiedzUsuń

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie.

Copyright © 2014 BLOG TESTERSKI , Blogger