Oszczędzaj na zakupach i zamawiaj produkty Avon ze zniżką. Dzięki temu oszczędzisz, a kosmetyki zamówisz z dostawą do domu. Jeżeli dodatkowo chcesz zarobić dodatkową gotówkę, możesz zarejestrować się i sprzedawać Avon innym osobom. Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, od razu po założeniu konta możesz zacząć działać. Dodatkowo dostaniesz pakiet na start zupełnie za darmo. Kupując poprzez Klub Avon otrzymujesz rabaty do 40% a dodatkowo odbierzesz prezenty za zamówienia w programie dla nowych osób. W Avon nie masz obowiązku zamawiania co katalog, zostając konsultantką Avon nie masz żadnych obowiązków. O zajęcie dodatkowe, które możesz wykonywać zawsze przy okazji lub kiedy masz wolną chwilę.

Sammydress - najnowsze zamówienie ;)


Hej Kochani! 
Kolejna część zamówienia ze sklepu SAMMYDRESS wreszcie do mnie dotarła ;) Dzisiaj będzie zwięźle, krótko, ale na temat ;)


Przepiękne, srebrne buciki
 rozm. 37

O powyższych butach mogę powiedzieć tylko tyle, że to bardzo trafiony zakup! Rozmiarowo są w sam raz na mnie, a wyglądają rewelacyjnie. Mienią się jak diamenciki. Najpiękniej wyglądają, kiedy odbijają promienie słońca. Są też bardzo wygodne. Jednym słowem : Cudo! ;)


 

Lampa zewnętrzna, solarna 
z czujnikiem ruchu 

Lampa solarna to produkt, który jest bardzo przydatny w każdym domu. Nie dość, że działa na energię słoneczną, to dodatkowo ma czujnik ruchu, a więc świeci zawsze wtedy, kiedy tego potrzebujemy. Żarówki są bardzo mocne i dają dużo światła, dlatego produkt idealnie nadaje się do oświetlania wejścia do domu, oraz schodów. 
Polecam taką lampę każdemu! Świetna sprawa ;)


Tak, jak już wspomniałam, post był bardzo krótki ale myślę, że zaprezentowane przedmioty są bardzo atrakcyjne. Jak sądzicie? 
Piszcie swoje opinie w komantarzach :)
Pozdrawiam!


http://www.sammydress.com/?lkid=361103

7 komentarzy:

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie.

Copyright © 2014 BLOG TESTERSKI , Blogger