Oszczędzaj na zakupach i zamawiaj produkty Avon ze zniżką. Dzięki temu oszczędzisz, a kosmetyki zamówisz z dostawą do domu. Jeżeli dodatkowo chcesz zarobić dodatkową gotówkę, możesz zarejestrować się i sprzedawać Avon innym osobom. Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, od razu po założeniu konta możesz zacząć działać. Dodatkowo dostaniesz pakiet na start zupełnie za darmo. Kupując poprzez Klub Avon otrzymujesz rabaty do 40% a dodatkowo odbierzesz prezenty za zamówienia w programie dla nowych osób. W Avon nie masz obowiązku zamawiania co katalog, zostając konsultantką Avon nie masz żadnych obowiązków. O zajęcie dodatkowe, które możesz wykonywać zawsze przy okazji lub kiedy masz wolną chwilę.

Orange Swimsuit and Backless Swimsuit - best style in Zaful.Witajcie!

Obecnie w Zafulu świętujemy 3 rocznicę jego działalności. Z tego powodu coraz więcej wpisów to propozycje rzeczy, które są tam w chwili obecnej najmodniejsze. Dzisiaj zobaczycie śliczne stroje kąpielowe, jakie dla Was wybrałam.
HERE                              HERE

HERE                              HEREHERE            HERE              HERE
Zaful 3rd Anniversary blog giveaway


My dear followers, there are some news I would love to share with you guys. One of the biggest online fashion store “Zaful” is now celebrating their 3rd anniversary.I'll checked out the details about this anniversary blog giveaway. TBH, It's quite awesome. 
The link to their blog is over here: 


Who doesn’t love giveaways? Go to their blog and take a look. I would be very happy if you tag my name xaniaxania after participating the giveaway event. Zaful will choose a couple of winners after the event and give out huge rewards!


Many thanks!

Sprawdziłam szczegóły dotyczące rozdań rocznicowych na ich blogu. Szczerze mówiąc jestem pod wrażeniem!


Bo kto z Was nie kocha prezentów?? Wejdźcie koniecznie w link i sami zobaczcie jakie atrakcje na WAS czekają. Jak postępować :


Wykonaj polecenia podane na stronie. Będzie mi miło kiedy dodasz komantarz z moim nickiem xaniaxania.


W każdym tygodniu zostanie wylosowanych kilka osób, które wygrają 100$. Im więcej uczestników, tym więcej nagród do zdobycia ;)
 

2 komentarze:

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie.

Copyright © 2014 BLOG TESTERSKI , Blogger