Oszczędzaj na zakupach i zamawiaj produkty Avon ze zniżką. Dzięki temu oszczędzisz, a kosmetyki zamówisz z dostawą do domu. Jeżeli dodatkowo chcesz zarobić dodatkową gotówkę, możesz zarejestrować się i sprzedawać Avon innym osobom. Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, od razu po założeniu konta możesz zacząć działać. Dodatkowo dostaniesz pakiet na start zupełnie za darmo. Kupując poprzez Klub Avon otrzymujesz rabaty do 40% a dodatkowo odbierzesz prezenty za zamówienia w programie dla nowych osób. W Avon nie masz obowiązku zamawiania co katalog, zostając konsultantką Avon nie masz żadnych obowiązków. O zajęcie dodatkowe, które możesz wykonywać zawsze przy okazji lub kiedy masz wolną chwilę.

Tankini Bathing Suits, czyli co nowego znajdziemy w sklepie GAMISS...? :)WISHLIST OF GAMISS


Dzień Dobry Moi Kochani!

Dzisiaj przychodzę do Was z kilkoma nowościami, jakie znalazłam w sklepie internetowym GAMISS. Idzie lato, więc myślę, że będą to ciekawe propozycje na upalne dni ;)
A więc bardzo nietypowe stroje kąpielowe - połączenie koszulki z figami ;)


KLIK       /       KLIK       /       KLIK  Tutaj znajdziecie kilka bardzo specyficznie farbowanych, wzorzystych ubrań. 


KLIK       /       KLIK       /       KLIK


 A poniżej sukienki z najnowszej kolekcji GAMISS:KLIK       /       KLIK       /       KLIK


Jak Wam się podobają takie pomysły na letni ubiór? Mnie osobiście bardzo zaskakuje pomysłowość Chińczyków :) Ich fantazja nie zna granic ;)

 

2 komentarze:

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie.

Copyright © 2014 BLOG TESTERSKI , Blogger