Oszczędzaj na zakupach i zamawiaj produkty Avon ze zniżką. Dzięki temu oszczędzisz, a kosmetyki zamówisz z dostawą do domu. Jeżeli dodatkowo chcesz zarobić dodatkową gotówkę, możesz zarejestrować się i sprzedawać Avon innym osobom. Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, od razu po założeniu konta możesz zacząć działać. Dodatkowo dostaniesz pakiet na start zupełnie za darmo. Kupując poprzez Klub Avon otrzymujesz rabaty do 40% a dodatkowo odbierzesz prezenty za zamówienia w programie dla nowych osób. W Avon nie masz obowiązku zamawiania co katalog, zostając konsultantką Avon nie masz żadnych obowiązków. O zajęcie dodatkowe, które możesz wykonywać zawsze przy okazji lub kiedy masz wolną chwilę.

Zaful bikini crochet Summer 2017 Promotion
Zaful Wishlist


Dzień Dobry Kochani!

Good Morning Everyone!


Lato zbliża się do Nas wielkimi krokami, więc będę Wam co jakiś czas proponować ciekawe stroje plażowe, które bez wątpienia mogą się Wam niedługo przydać. Oto kilka z nich:


Summer is approaching us with great steps, so I will occasionally offer you some interesting beachwear, which you may need soon. Here are a few of them:


KLIK         /        KLIK        /          KLIKKLIK         /        KLIK        /         KLIKZaprezentowane kostiumy to szydełkowane nowości od ZAFUL. Jak Wam się podoba taki styl? Odważyłybyście się w nich pokazać tego lata na plaży?
Swoje przemyślenia zostawcie w komentarzach. 
Trzymajcie się! :)

The presented costumes are crocheted news from ZAFUL. How do you like this style? Would you dare show them on the beach this summer?
Leave your thoughts in the comments.
Take care! :)SPECJALNY KOD ZNIŻKOWY DLA WAS NA NOWOŚCI W SKLEPIE ZAFUL:

3 komentarze:

  1. śliczne te stroje mi najbardziej przypadło do gustu to żółte :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Te stroje szydełkowe bardzo śmiałe, dla odważnych dziewczyn

    OdpowiedzUsuń
  3. Szydełkowe bikini, zadziwiająco piękne.

    OdpowiedzUsuń

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie.

Copyright © 2014 BLOG TESTERSKI , Blogger