Zostań Konsultantką Avon

Lubisz kosmetyki AVON i chcesz zamawiać je taniej oszczędzając na zakupach? A może interesuje Cię sprzedaż w roli konsultantki kosmetyków? Zostań Konsultantką Avon i ciesz się z tańszych produktów oraz zarabiaj na sprzedaży. Rejestracja AVON jest prosta i przyjemna, a po założeniu konta dostaniesz pakiet powitalny całkowicie za darmo pod wskazany w formularzu adres. Na każdy zakup otrzymasz zniżkę od 15% do 45% (zależną od wielkości Twojego zamówienia), a dodatkowo odbierzesz prezenty za w programie dla nowych konsultantek. To świetna okazja aby zaoszczędzić na zakupach lub zarobić dodatkowe pieniądze. W Avon nie masz żadnych zobowiązań, zostając konsultantką Avon tak naprawdę nigdy nic nie musisz zamówić. Bycie konsultantką to same korzyści, a sprzedaż wykonywać możesz przy okazji spotykając się ze swoimi znajomymi czy rodziną, oni na pewno chętnie zobaczą najnowszy katalog Avon.

Zaful bikini crochet Summer 2017 Promotion
Zaful Wishlist


Dzień Dobry Kochani!

Good Morning Everyone!


Lato zbliża się do Nas wielkimi krokami, więc będę Wam co jakiś czas proponować ciekawe stroje plażowe, które bez wątpienia mogą się Wam niedługo przydać. Oto kilka z nich:


Summer is approaching us with great steps, so I will occasionally offer you some interesting beachwear, which you may need soon. Here are a few of them:


KLIK         /        KLIK        /          KLIKKLIK         /        KLIK        /         KLIKZaprezentowane kostiumy to szydełkowane nowości od ZAFUL. Jak Wam się podoba taki styl? Odważyłybyście się w nich pokazać tego lata na plaży?
Swoje przemyślenia zostawcie w komentarzach. 
Trzymajcie się! :)

The presented costumes are crocheted news from ZAFUL. How do you like this style? Would you dare show them on the beach this summer?
Leave your thoughts in the comments.
Take care! :)SPECJALNY KOD ZNIŻKOWY DLA WAS NA NOWOŚCI W SKLEPIE ZAFUL:

3 komentarze:

  1. śliczne te stroje mi najbardziej przypadło do gustu to żółte :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Te stroje szydełkowe bardzo śmiałe, dla odważnych dziewczyn

    OdpowiedzUsuń
  3. Szydełkowe bikini, zadziwiająco piękne.

    OdpowiedzUsuń

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie.

Copyright © 2014 BLOG TESTERSKI , Blogger