Oszczędzaj na zakupach i zamawiaj produkty Avon ze zniżką. Dzięki temu oszczędzisz, a kosmetyki zamówisz z dostawą do domu. Jeżeli dodatkowo chcesz zarobić dodatkową gotówkę, możesz zarejestrować się i sprzedawać Avon innym osobom. Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, od razu po założeniu konta możesz zacząć działać. Dodatkowo dostaniesz pakiet na start zupełnie za darmo. Kupując poprzez Klub Avon otrzymujesz rabaty do 40% a dodatkowo odbierzesz prezenty za zamówienia w programie dla nowych osób. W Avon nie masz obowiązku zamawiania co katalog, zostając konsultantką Avon nie masz żadnych obowiązków. O zajęcie dodatkowe, które możesz wykonywać zawsze przy okazji lub kiedy masz wolną chwilę.

Za co tak naprawdę płacimy, kupując markowe perfumy...?
Za co tak naprawdę płacimy, kupując markowe perfumy...?

Piękny i długotrwały zapach perfum to marzenie każdego z nas. Wybieramy takie perfumy, które podkreślą nasz charakter i pobudzą nasze zmysły.  Często zwracamy też uwagę na to, czy produkt jest znany, markowy i, oczywiście, czy wygląda dobrze.
Czy jednak zastanawialiście się kiedyś, czemu za markowe perfumy płacimy krocie? Istnieją przecież setki o wiele tańszych zamienników , które kosztują zaledwie 1/8 a niekiedy nawet 1/10 ceny. Często niewiele się różnią od oryginału i mają podobną zawartość olejków zapachowych.

Skąd więc te kolosalne kwoty, które płacimy za swoje ukochane zapachy? 


Opakowanie:

Perfumy markowe bardzo często umieszczane są w specjalnie zaprojektowanych, nietypowych pojemniczkach. Ma to za zadanie pobudzić naszą wyobraźnię i zachęcić nas do zakupu. Jednak produkcja takiego unikatowego flakonu wiąże się często z dużymi kosztami, za co właśnie my, konsumenci,  płacimy.
Reklama/ marketing:

 Czymże była by Marka, gdyby nie setki reklam w prasie, radiu i telewizji? Setki tysięcy złotych wydane za kilka krótkich spotów na antenie- tak, to też wpływa na cenę produktu! I to bardzo... Wszelkie podjęte środki marketingowe podnoszą wartość produktu i automatycznie wzrasta również jego cena.


 


 Wyrobiona renoma i zaufanie konsumenta :

Prawda jest jednak taka, że dana rzecz jest warta tyle , ile ktoś chce za nią zapłacić. Dana marka jest droga, bo poprzez wyrobioną renomę i zaufanie konsumentów stała się wartościowa sama w sobie- bez względu na koszty produkcji jednego flakonika. Ludzie są w stanie zapłacić za modę, zaufanie i popularność danego produktu na prawdę wiele.
Markowe perfumy często zaskakują dużymi kosztami, jakie trzeba ponieść, aby móc cieszyć się ich zapachem. Jednak nie można powiedzieć, że nie są one warte swojej ceny. Żeby zaistnieć na rynku konsumenckim, potrzeba wiele pracy i wysiłku. Co więcej, oryginalny produkt to gwarancja jakości i zadowolenia, w przeciwieństwie do zamienników, których pochodzenia często nie znamy. Nigdy też nie kupimy zamiennika identycznego jak oryginał- bo receptura danego zapachu jest tajemnicą.

Czy warto więc kupować drogo i cieszyć się najwyższą jakością ukochanych perfum?

 
To pytanie pozostawiam Wam do indywidualnej oceny.


5 komentarzy:

 1. Dla mnie najważniejszy jest sam zapach, dopiero potem jest wygląd pojemniczka i marka :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jestem wzrokowcem i jednak bardzo mi zależy na tym żeby perfumy były urocze...

  dollflo.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Muszę się przyznać, że dla mnie wygląd pojemniczka to sprawa trzeciorzędna. Najważniejszy jest zapach,pojemność a dopiero potem zwracam uwagę na wygląd flakonika. Niestety to prawda zazwyczaj płacimy za markę.

  OdpowiedzUsuń
 4. Dobre perfumy zawsze są w cenie.Tak jak wymienione jest-za to płacimy.Każdy by z nas chciał żeby piękny flakonik zdobił naszą toaletkę...Zapach i jego trwałość to mnie interesuje na pierwszym miejscu.

  OdpowiedzUsuń
 5. mnie nie stać na drogi perfum , więc wole tani. Tani ma tak samo fajny zapach jak te markowe.
  ZAPRASZAM DO MNIE

  OdpowiedzUsuń

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie.

Copyright © 2014 BLOG TESTERSKI , Blogger