Oszczędzaj na zakupach i zamawiaj produkty Avon ze zniżką. Dzięki temu oszczędzisz, a kosmetyki zamówisz z dostawą do domu. Jeżeli dodatkowo chcesz zarobić dodatkową gotówkę, możesz zarejestrować się i sprzedawać Avon innym osobom. Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, od razu po założeniu konta możesz zacząć działać. Dodatkowo dostaniesz pakiet na start zupełnie za darmo. Kupując poprzez Klub Avon otrzymujesz rabaty do 40% a dodatkowo odbierzesz prezenty za zamówienia w programie dla nowych osób. W Avon nie masz obowiązku zamawiania co katalog, zostając konsultantką Avon nie masz żadnych obowiązków. O zajęcie dodatkowe, które możesz wykonywać zawsze przy okazji lub kiedy masz wolną chwilę.

Dresslily Black Friday Sales - Moje pomysły na prezenty dla najbliższych.


To znowu ja! ;)

Obiecuję, że dzisiaj to już ostatni post. Nie mogła bym jednak spać, gdybym nie pokazała Wam propozycji super prezentów dla najbliższych, które możecie znaleźć wśród nowości na wyprzedażach black friday sales w sklepie DRESSLILY. Dodam jednak, że znikają one jak świeże bułeczki, dlatego warto się pospieszyć.

 
DLA NIEGO: 


 KLIK                                  KLIK


  KLIK                                  KLIK
DLA NIEJ:

 Dla Waszej wiedzy: na pierwszym zdjęciu możecie zauważyć przenośny ekspresik do kawy. Sprawdzi się on idealnie na wycieczkach i kempingach. Ja już mam go w swoim koszyku ;) A Wy?

  KLIK                                  KLIK


A tutaj znajdziecie irygator do ust, który służy do czyszczenia zębów i szczelin między nimi przy pomocy wody pod ciśnieniem. Obok niego natomiast znajduje się mini prasowacz parowy. Bardzo mnie ciekawi, czy jest on skuteczny...


  KLIK                                  KLIK

  

DLA KAŻDEGO:

I na koniec 2 interesujące kamerki, które przydają się w wielu sytuacjach.

  KLIK                                  KLIK

 Jak Wam się podobają zaprezentowane gadżety? Czy któryś z nich wpadł Wam już w oko?


 

4 komentarze:

 1. Oj tam,oj tam fajnie,że tyle wpisów się nowych pojawiło. :) Wszystkie gadżety jakie praktyczne,lubię takie rozwiązania na prezent. :) Prasowacz parowy...to bym chciała na pierwszym miejscu przetestować :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajnie, fajnie. Świetne gadżety nam pokazałaś, praktyczne i pożyteczne.

  OdpowiedzUsuń
 3. Zawsze marzyły mi się takie wielkie słuchawki! Ostatnio była mowa o podobnych w programie pani ibisz, Pani Gadżet.

  Jadwiga Dudek

  OdpowiedzUsuń

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie.

Copyright © 2014 BLOG TESTERSKI , Blogger