Oszczędzaj na zakupach i zamawiaj produkty Avon ze zniżką. Dzięki temu oszczędzisz, a kosmetyki zamówisz z dostawą do domu. Jeżeli dodatkowo chcesz zarobić dodatkową gotówkę, możesz zarejestrować się i sprzedawać Avon innym osobom. Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, od razu po założeniu konta możesz zacząć działać. Dodatkowo dostaniesz pakiet na start zupełnie za darmo. Kupując poprzez Klub Avon otrzymujesz rabaty do 40% a dodatkowo odbierzesz prezenty za zamówienia w programie dla nowych osób. W Avon nie masz obowiązku zamawiania co katalog, zostając konsultantką Avon nie masz żadnych obowiązków. O zajęcie dodatkowe, które możesz wykonywać zawsze przy okazji lub kiedy masz wolną chwilę.

KOLOROWE LAMPKI W ROSEGAL :)

Najnowsza wishlista na temat promocji Rosegal Christmas 2017 sales w sklepie ROSEGAL dotyczyć będzie uroczych lampek nocnych. Nie będą to jednak zwyczajne, proste rzeczy, a raczej wymyślne cudaki ;)
 
Zapraszam serdecznie do oglądania.


KLIK                              KLIK


 KLIK


 KLIK


 


Która lampka podoba się Wam najbardziej? Mnie zaintrygowały pierwsze 3 propozycje, ale ten jednorożec to już prawdziwe CUDO. Też tak sądzicie? Dajcie znać w komentarzu.
 
PS:
 
Na zakończenie mam dla Was niespodziankę w postaci zniżki 10-20% na zakupy w ROSEGAL:

RosegalChen 
 


 

2 komentarze:

  1. Bałwanek bomba!<3 bardzo mi się podoba :-) święta święta i po świętach:/ahh teraz aby do sylwestra

    OdpowiedzUsuń

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie.

Copyright © 2014 BLOG TESTERSKI , Blogger