Oszczędzaj na zakupach i zamawiaj produkty Avon ze zniżką. Dzięki temu oszczędzisz, a kosmetyki zamówisz z dostawą do domu. Jeżeli dodatkowo chcesz zarobić dodatkową gotówkę, możesz zarejestrować się i sprzedawać Avon innym osobom. Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, od razu po założeniu konta możesz zacząć działać. Dodatkowo dostaniesz pakiet na start zupełnie za darmo. Kupując poprzez Klub Avon otrzymujesz rabaty do 40% a dodatkowo odbierzesz prezenty za zamówienia w programie dla nowych osób. W Avon nie masz obowiązku zamawiania co katalog, zostając konsultantką Avon nie masz żadnych obowiązków. O zajęcie dodatkowe, które możesz wykonywać zawsze przy okazji lub kiedy masz wolną chwilę.

EASE Wholesale - A stylish place full of great ideas and modern solutions!


Good Morning My Dear!

I come to you with a post about a foreign store, which I found quite accidentally. While searching an interesting accessories and jewelry I found a great place on the web which called EASEWholesale. Among the products it has to offer are watches, wallets, couples jewelry, glasses, etc. Their prices are attractive and mostly do not exceed 60 $.

Dzień Dobry Moi Kochani!
Przychodzę do Was z postem na temat zagranicznego sklepu, który znalazłam całkiem przypadkowo. Szukając ciekawych dodatków i biżuterii trafiłam w sieci na super miejsce o nazwie EASE Wholesale. Wśród produktów, jakie ma on do zaoferowania znajdują się zegarki, portfele, biżuteria, okulary itp. Ich ceny są atrakcyjne i w większości nie przekraczają 60$.


I have chosen for you three examples of things that caught my eye ... and I have to add that it was not easy for me to make a decision, because everything is very nice and tempting here.

Wybrałam dla Was 3 przykłady rzeczy, które wpadły mi w oko... a dodam, że nie było mi łatwo podjąć decyzji, ponieważ wszystko jest tutaj bardzo ładne i kuszące.


The first thing is a charming set of silver plated jewelry. It consists of a pendant, a bracelet, earrings and a ring. What I liked the most is the unusual pattern and the beautiful blue hue. This set is unique and exceptional. You can see that someone has worked very hard to design it. It looks elegant and expensive, and costs only 8.9 $

Pierwsza z rzeczy to uroczy komplet biżuterii posrebrzanej. Składa się on z wisiorka, bransoletki, kolczyków i pierścionka. To, co najbardziej mi się w nim spodobało to nietypowy wzór i przepiękny, błękitny odcień. Ten zestaw jest unikatowy i niepowtarzalny. Widać, że ktoś bardzo się postarał, aby go odpowiednio zaprojektować. Wygląda elegancko i drogo, mimo tego, iż kosztuje on zaledwie 8,9$.
Classic Silver Plated Animal Cubic Zirconia Jewelry Set for Women

 >>>HERE<<<Another thing which I chose is a modern and stylish women's wallet. It has a fairly large dimension and it looks very solid. I think it can also be used as a small evening bag. It will be wonderfully presented and make each of your stylizations more attractive.

Kolejna rzecz to nowoczesny i stylowy, damski portfel. Ma on dość duży wymiar i wygląda na solidny. Myślę, że można go również nosić jako torebkę wieczorową. Będzie się ładnie prezentował i uatrakcyjni każdą z Twoich stylizacji.Simple and stylish clamshell clasp long wallet multi-card wallet package


 >>>HERE<<<


The last thing that caught my attention in the EASEWholesale store is a men's wristwatch. His characteristics are modern design, waterproof, and a belt made of natural leather. Looking at his shield, I wonder if I would be able to use it properly... It seems to be a bit complicated. Nevertheless, I am convinced, that a true fan of fashionable watches would advise his servicing without any problems.

Ostatnia rzecz, jaka zwróciła moją uwagę w sklepie EASE Wholesale to zegarek męski na ręke. Jego cechy charakterystyczne to nowoczesny design, wodoodporność, oraz pasek wykonany z prawdziwej skóry. Patrząc na jego tarczę zastanawiam się, czy właściwie byłabym w stanie się nim odpowiednio posługiwać... Wydaje się on być dosyć skomplikowany. Niemniej jednak jestem przekonana, że prawdziwy fan modnych i unikatowych zegarków poradził by sobie z jego obsługą bez większego problemu.Sport Backlit Waterproof Watch for Men >>>HERE<<<


As you can see, EaseWholesale is a modern place full of style and good ideas. His greatest advantages are an interesting design, a large selection products and (comparatively) low prices.
Browsing through the offer of goods, I wondered if human ingenuity has any limits and when (or if) it will eventually reach them ... now I can see that it is impossible. Ideas will never the end, and thanks for them we - buyers will always have access to the best and TOP products. I am very happy that I could get to know this store and find out, that properly tailored jewelry, and accessories can change every stylization for something unique and exceptional. You should also look there and will get acquainted with the store's offer. I guarantee, that you will be delighted. 
 I honestly recommend!


Jak widzicie, Ease Wholesale jest miejscem nowoczesnym, pełnym stylu i dobrych pomysłów. Jego największe zalety to ciekawe wzornictwo, duży wybór i stosunkowo niskie ceny. Przeglądając ofertę towarów zastanawiałam się, czy pomysłowość ludzka ma jakieś granice i czy kiedyś je osiągnie... Teraz jednak widzę, że jest to niemożliwe. Pomysły się nie skończą, a dzięki nim My - Kupujący będziemy zawsze mieli dostęp do najlepszych i TOPOWYCH produktów. Bardzo się cieszę, że mogłam poznać ten sklep i przekonać się, że odpowiednio dopasowana biżuteria i dodatki potrafią zmienić każdą stylizację w coś niepowtarzalnego i jedynego. Wy również powinniście tam zajrzeć i zapoznać się z ofertą sklepu. Gwarantuję, że będziecie zachwyceni. 
Szczerze polecam!
 

facebook:


3 komentarze:

  1. Piękna biżuteria😍😘💓

    OdpowiedzUsuń
  2. Oszałamiająca biżuteria,cudowny portfel i świetny męski zegarek.Do tego sklepu na pewno będę zaglądać :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Biżuteria jest śliczna. Uwielbiam wszystko, co się ładnie błyszczy;)

    OdpowiedzUsuń

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie.

Copyright © 2014 BLOG TESTERSKI , Blogger