Oszczędzaj na zakupach i zamawiaj produkty Avon ze zniżką. Dzięki temu oszczędzisz, a kosmetyki zamówisz z dostawą do domu. Jeżeli dodatkowo chcesz zarobić dodatkową gotówkę, możesz zarejestrować się i sprzedawać Avon innym osobom. Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, od razu po założeniu konta możesz zacząć działać. Dodatkowo dostaniesz pakiet na start zupełnie za darmo. Kupując poprzez Klub Avon otrzymujesz rabaty do 40% a dodatkowo odbierzesz prezenty za zamówienia w programie dla nowych osób. W Avon nie masz obowiązku zamawiania co katalog, zostając konsultantką Avon nie masz żadnych obowiązków. O zajęcie dodatkowe, które możesz wykonywać zawsze przy okazji lub kiedy masz wolną chwilę.

POLITYKA PRYWATNOŚCI OBOWIĄZUJĄCA NA MOIM BLOGU - KONIECZNIE SIĘ Z NIĄ ZAPOZNAJCIE!
Administratorem bloga www.blogtesterski.pl jest Anna Racis. Kontakt z administratorem danych jest możliwy przez e-mail: anna@blogtesterski.pl .
 

Blog stworzony jest na bezpłatnej domenie w serwisie www.blogger.com należącej do firmy Google.
 (Proszę o zapoznanie się z Polityką Prywatności serwisów firmy Google https://policies.google.com/privacy?hl=pl)

 
Z bloga korzystać można bez podawania swoich danych osobowych. Podanie danych osobowych nie jest warunkiem korzystania z moich stron internetowych za wyjątkiem sytuacji, w których może okazać się to konieczne (np. do dostarczenia nagrody w konkursie lub po dodaniu komentarza). Użytkownik korzysta z mojej strony, na serwerach zostają zapisane dane służące różnym celom związanym z bezpieczeństwem. Dane te mogą zawierać nazwę dostawcy usług internetowych Użytkownika, adres strony, z której nastąpiło odwołanie do mojego bloga, adresy stron, do których nastąpiły odwołania z mojego serwisu oraz adres IP Użytkownika.
W określonych odstępach czasu dane te wykorzystywane są do celów statystycznych. Zachowana jednak zostaje anonimowość wszystkich Użytkowników, co uniemożliwia ich identyfikację.

 

Gromadzenie i przetwarzanie danych osobowych
 

Dane osobowe gromadzone są jedynie wtedy, gdy Użytkownik udostępnia je podczas dodawania komentarzy, przesyłania ich pocztę elektroniczną, w zapytaniach o testowane produkty, oraz w podobnych sytuacjach, w których Użytkownik zdecydował się przekazać takie informacje administratorowi bloga.
Baza danych wraz z jej zawartością pozostaje w moim posiadania. Nie jest ona udostępnianiana w jakiejkolwiek formie osobom trzecim, chyba, że Użytkownik wyrazi na to zgodę lub będą tego wymagały przepisy prawa.
 

Cel wykorzystania danych
 

Gromadzone dane będą wykorzystane jedynie w celu dostarczenia Użytkownikowi nagród w organizowanych przeze mnie konkursach, odpowiedzi na przesłane zapytania i wiadomości e-mailowe lub też w innych celach, na które Użytkownik wyraził zgodę.
 

Prawo do dostępu i wprowadzenia poprawek
 

Użytkownik ma prawo przeglądać i korygować wszelkie dane osobowe przechowywane w moim systemie. W tym celu wystarczy wysłać wiadomość e-mail na adres : anna@blogtesterski.pl
 

Przechowywanie danych

Dane osobowe przechowywane są jedynie przez okres konieczny do realizacji usługi żądanej przez Użytkownika, lub przez czas, na który wyraził zgodę.
 
COOKIES
 
Ta strona internetowa używa tzw. „cookie”. Więcej na ten temat napisane jest tutaj: >KLIK<
 

Analiza użycia strony

Mój blog korzysta z „Google Analytics”, która jest usługą analizy używania strony, dostarczaną przez Google.

Na moje zlecenie i na podstawie Twojej zgody, Google będzie analizował sposób w jaki korzystasz ze strony (np. jak na nią trafiłeś, które posty przeglądasz, typ przeglądarki, itp.). Informacje zostaną przesłane na serwery „Google”, gdzie będą przechowywane i analizowane, a następnie przekazane do mnie w formie statystyk.


Komentarze

Blog korzysta z komentarzy Blogger.
Użytkownik zostawiając komentarz na blogu wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez system komentarzy Blogger zgodnie z jego polityką prywatności.
Komentarze Użytkownika wyświetlane są na blogu, ale Administrator nie przetwarza z tego tytułu ich danych. Administrator nie zarządza danymi Użytkownika koniecznymi do pozostawienia komentarza w systemie Blogger.

Pozostałe technologie
 
Administrator Bloga informuje, iż stosuje ikony odsyłające do FACEBOOKA, Instagrama, Google+, oraz wszelakich firm umożliwiające śledzenie przez użytkowników ostatnio dodanych treści, polubień oraz szybszy przepływ informacji na temat interesujących stron i rzeczy.


Wpisy na blogu
 
Na Blogu publikowane są wpisy w postaci recenzji odzieży, mebli, kosmetyków, oraz innych gadżetów, zawierające logo użyczone przez podmiot wydający dany produkt oraz linki do ich stron. Administrator Blogu nie odpowiada za politykę prywatności, oraz jakość prezentowanych stron.

Inne
 
Administrator Bloga ma prawo do czasowego lub całkowitego usunięcia Bloga i zablokowania udostępnionych na nim treści bez podania przyczyn. Niniejsza Polityka Prywatności może być aktualizowana w zależności od nowych rozporządzeń prawnych i zmian w funkcjonowaniu Bloga.

Jeżeli nie akceptujesz niniejszej Polityki Prywatności- nie odwiedzaj bloga, nie komentuj postów i nie kontaktuj się ze mną za pomocą podanego e-maila.

Właścicielem Bloga jest osoba prywatna, prowadząca niniejszy blog  hobbistycznie. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości związanych z Blogiem zapraszam do kontaktu drogą elektroniczną na adres e-mail: anna@blogtesterski.pl .


 

NINIEJSZA POLITYKA PRYWATNOŚCI WIDNIEJE W PRAWYM, GÓRNYM ROGU BLOGA A TAKŻE W STOPCE.
BEZPOŚREDNI LINK DO NIEJ: >KLIK<

9 komentarzy:

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie.

Copyright © 2014 BLOG TESTERSKI , Blogger