Oszczędzaj na zakupach i zamawiaj produkty Avon ze zniżką. Dzięki temu oszczędzisz, a kosmetyki zamówisz z dostawą do domu. Jeżeli dodatkowo chcesz zarobić dodatkową gotówkę, możesz zarejestrować się i sprzedawać Avon innym osobom. Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, od razu po założeniu konta możesz zacząć działać. Dodatkowo dostaniesz pakiet na start zupełnie za darmo. Kupując poprzez Klub Avon otrzymujesz rabaty do 40% a dodatkowo odbierzesz prezenty za zamówienia w programie dla nowych osób. W Avon nie masz obowiązku zamawiania co katalog, zostając konsultantką Avon nie masz żadnych obowiązków. O zajęcie dodatkowe, które możesz wykonywać zawsze przy okazji lub kiedy masz wolną chwilę.

Swetry dla par jako stylizacyjne YES or NO.


Swetry dla par cieszą się coraz większym powodzeniem. Chcemy je mieć w swoich szafach nie tylko z okazji świąt, ale też i na co dzień.

W Stanach Zjednoczonych czerwony sweter z reniferem to wręcz obowiązkowy element świątecznej garderoby. Mają go w swojej szafie dorośli i dzieci. Ten tren powoli pojawia się też w Polsce. Już w listopadzie w sklepach znaleźć możemy duży wybór tego rodzaju stylizacji. Wśród nich znajdziemy też propozycje dla par. Czym się wyróżniają i czy wpisują się w obecne trendy modowe? I czy swetry dla par wypada nosić wyłącznie w Boże Narodzenie?W swetrach najlepiej czują się panie, choć jeszcze kilka lat temu panowie również nie stronili od tego rodzaju elementu garderoby. Na pewien czas jednak o nich zapomniano, by obecnie powrócić, i to w jakim stylu! Swetry dla panów stały się bardzo popularne. Są eleganckie, nadają szyku i idealnie pasują do swobodnych i nieco bardziej klasycznych stylizacji.


Panie z kolei niemal od zawsze w swojej szafie miały co najmniej jeden sweter. W stonowanych barwach – beżu, bieli, czerni, idealnie uzupełnia elegancki strój. Ale to jednak za mało. Swetry, zwłaszcza te grubsze, z grubymi splotami, doskonale pasują do jeansów i można je nosić na co dzień. Są odpowiednie niemal na każdą okazję. Świetnie również maskują pewne mankamenty figury.

Swetry dla par nie tylko od święta


Jeśli zarówno kobieta, jak i mężczyzna wygodnie czują się w swetrze, nic dziwnego, że kolejny model w ich garderobie jest wręcz pożądany. Warto jednak przeciwstawić się nudzie i klasyce, stawiając na coś bardziej wyszukanego i oryginalnego. I tu idealne będą swetry dla par. I choć w naszym kraju tradycja związana z ich ubieraniem podczas Bożego Narodzenia dopiero raczkuje, niektóre modele pojawiają się w sklepach niezależnie od kalendarza świąt.
Swetry dla pary mogą być do siebie podobne pod względem kroju, koloru i splotu. Ciekawe są też te, na których znajdują się slogany. Można je zrozumieć niezależnie, ale kontekst widoczny jest dopiero wówczas, gdy kobieta i mężczyzna stoją obok siebie. Takie rozwiązanie podoba się często narzeczonym oraz nowożeńcom. To też świetny pomysł na prezent z okazji wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego czy rocznicy ślubu. Bardzo często tego rodzaju stylizacje pojawiają się na blogach modowych lub Instagramie. To sposób na wyróżnienie się i pokazanie dystansu do siebie i własnego ubioru. Trzeba też zaznaczyć, że właściwie dobrane swetry dla par wyglądają naprawdę dobrze. Są symbolem niezależności i swego rodzaju odwagi. Z ich pomocą możemy dodać nieco kolorów do szarej rzeczywistości. 

Swetry dla całej rodziny

Osoby wyznaczające trendy w modzie idą też o krok dalej. Na rynku już pojawiają się swetry dla całej rodziny. I tak oto mama, tata i dzieci ubrani bardzo podobnie wyglądają uroczo i zabawnie. Z całą pewnością też zwracają na siebie uwagę. Z takiego rozwiązania najczęściej korzystamy zimą, w okresie bożonarodzeniowym właśnie, gdy swetry są chętnie ubierane. Dają przyjemne ciepło, delikatnie otulają ciało. Z całą pewnością godne są naszego zainteresowania.


Czy swetry dla par są modne? Trudno jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie, bo nadal jest to trend w Polsce mało popularny. Nabieramy jednak dystansu do siebie, co odzwierciedla się w naszych strojach. Są bardziej kolorowe, odważne. To bardzo dobry kierunek.

Agnieszka Gotówka 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie.

Copyright © 2014 BLOG TESTERSKI , Blogger