Oszczędzaj na zakupach i zamawiaj produkty Avon ze zniżką. Dzięki temu oszczędzisz, a kosmetyki zamówisz z dostawą do domu. Jeżeli dodatkowo chcesz zarobić dodatkową gotówkę, możesz zarejestrować się i sprzedawać Avon innym osobom. Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, od razu po założeniu konta możesz zacząć działać. Dodatkowo dostaniesz pakiet na start zupełnie za darmo. Kupując poprzez Klub Avon otrzymujesz rabaty do 40% a dodatkowo odbierzesz prezenty za zamówienia w programie dla nowych osób. W Avon nie masz obowiązku zamawiania co katalog, zostając konsultantką Avon nie masz żadnych obowiązków. O zajęcie dodatkowe, które możesz wykonywać zawsze przy okazji lub kiedy masz wolną chwilę.

PRINTU.PL - Najpiękniejsze wspomnienia, zapisane na kartkach papieru...


Zdjęcia to najpopularniejsza forma przechowywania pięknych wspomnień i wydarzeń. Kiedy po latach do nich siadamy, wszystkie dawne przeżycia nagle powracają i możemy znowu poczuć się tak dobrze jak wtedy. Czasem są to chwile przyjemne, czasem też bolesne, ale na pewno są one bardzo potrzebne w życiu każdego człowieka.


W obecnych czasach niemal wszyscy wykonują zdjęcia za pomocą telefonu lub aparatu, a następnie przechowują je w pamięci komputera. Może i jest to dobre rozwiązanie, ale co jeśli nasze zdjęcia chce zobaczyć np. starsza osoba, która zna tylko zdjęcia na papierze, bądź kiedy chcemy częścią naszych wspomnień podzielić się z rodziną? W takiej sytuacji świetnym rozwiązaniem (nawet lepszym niż samo wywołanie zdjęć) jest stworzenie własnej fotoksiążki.


Fotoksiążka to też rodzaj albumu, jednak zdjęcia są tam nadrukowane na kartki i wszystko tworzy jedną, spójną całość. Nie ma więc obaw, że coś nam wypadnie lub zaginie. Poza tym jest to też jakby książka o przygodach naszego życia, zapisana praktycznie bez użycia słów. Wydaje mi się, że takie rozwiązanie jest wyjątkowo piękne i miło jest posiadać coś takiego w swoim domu.
Dodam również, iż fotoksiążka może być wspaniałą formą podziękowania dla rodziców. W końcu takie sentymantalne prezenty cieszą najbardziej, a już na pewno osoby, które nas wychowały i poświęciły nam najpiękniejsze lata swojego życia.


Jedną ze stron, na której można zaprojektować i zamówić tego typu produkt jest PRINTU. Sama miałam okazję skorzystać z jej usług, ponieważ wraz z mężem bardzo chcieliśmy posiadać pamiątkę z tegorocznych wakacji. W naszym przypadku nawet kilkudniowe wycieczki należą do rzadkości, dlatego staramy się doceniać takie chwile  i zapisywać je właśnie w formie np. fotoksiążek lub albumów. Ze wspomnianej strony korzystałam po raz pierwszy, jednak czytałam wiele dobrego na jej temat i nie obawiałam się, że coś pójdzie nie tak. Nawet sam kreator był banalnie prosty w obsłudze. Wystarczyło dopasować gotowy szablon do tematyki zdjęć, a następnie ciekawie je rozmieścić. Była to dla mnie super zabawa. Mogłam też dodawać tekst i podpisy. Czegoś takiego właśnie szukałam! ;) 
Jak możecie zobaczyć na zdjęciach, udało mi się stworzyć coś bardzo fajnego. Myślę, że taki album pozostanie z nami na lata, tym bardziej, że jest oprawiony w twardą okładkę. Jestem z niego zadowolona w 100%. Wszystko wygląda wspaniale!


Jeśli i Wy szukacie sprawdzonego miejsca, gdzie stworzycie coś wyjątkowego z udziałem Waszych osobistych zdjęć, to całym sercem polecam Wam sklep PRINTU.PL ;)


10 komentarzy:

 1. Piękna fotoksiążka! Śliczne zdjęcia- to świetny sposób na ich "zapisanie".

  OdpowiedzUsuń
 2. Wczoraj dałam siostrze fotoksiążkę na urodziny. Pół godziny płakała :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Rewelacyjna sprawa posiadać fotoksiążke fantastycznie zdjęcia oraz oprawa wspomnienia niesamowite

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękna książka.Wspomnienia będą wspaniałe.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ta fotoksiążka jest piękna i pięknie wykonana

  OdpowiedzUsuń
 6. Taka fotoksiązka to wspaniała pamiątka,warto w taką się zaopatrzeć,by kiedyś nawet swoim wnukom otworzyć i powspominać ..

  OdpowiedzUsuń
 7. Wspaniały pomysł. Zdjęcia oglądane na komputerze czy też w telefonie nie robią takiego wrażenia, jak te w albumie. Foto książka byłaby jeszcze atrakcyjniejsza.

  OdpowiedzUsuń
 8. Wspaniałe zdjęcia. Taka fotoksiążka jest świetna, fajanse wracać do niej po latach.

  OdpowiedzUsuń
 9. Fotoksiążki są bardzo fajnym pomysłem,często możemy wracać do zdjęć,do wspomnień.To jest idealny pomysł na prezent dla dziadków ale nie tylko :) Jakość obrazu jest perfekcyjna a na pewno widać to na żywo.

  OdpowiedzUsuń
 10. ale wam zazdroszczę wypoczynku w górach pięknie tam jest;) <3 nam się nie udało w tym roku nigdzie wyjechać obowiązki szalały;D fotoksiążka wyszła bombowo!!

  OdpowiedzUsuń

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie.

Copyright © 2014 BLOG TESTERSKI , Blogger