Rosegal Halloween Sale - Czyli kupujemy za grosze :)Witajcie!
 
W sklepie ROSEGAL trwa obecnie promocja Rosegal Halloween Sale, która jest ściśle związana z nadchodzącym świętem HALLOWEEN. Dla większości dorosłych jest to dzień jak co dzień, jednak dzieciaki mają wtedy fantastyczną zabawę. Ubierają się w straszne stroje i chodzą od domu do domu, zbierając słodycze i robiąc psikusy.
 
 Jeśli więc należycie do zwolenników tego typu "obrządków" i zabaw, to serdecznie zapraszam Was na przerażające zakupy w sklepie ROSEGAL.

A oto propozycje rzeczy, które wpadły mi w oko:
 
1. Seksowna sukienka NIETOPERZ, czyli coś idealnego dla odważnych, pewnych swych walorów kobiet, które lubią zwracać na siebie uwagę. Wygląda bardzo kobieco i z całą pewnością zadziała na wyobraźnię niejednego pana. 

 HERE

2. Druga kreacja również charakteryzuje się bardzo seksownym wyglądem i dość swobodnym krojem. Można ją założyć nie tylko na Halloween, ale również na zwykłą dyskotekę, ponieważ w połączeniu z czarnym paskiem i legginsami będzie się prezentować rewelacyjnie! ;) 
 
  HERE

3. Ostatnia propozycja może spodobać się dojrzalszym kobietom, które lubią eleganckie sukienki przed kolano. Ta tutaj prezentuje się bardzo gustownie i może się sprawdzić np. na Halloweenowej imprezie firmowej.
 
HERE
 
Jak Wam się podobają zaprezentowane produkty? Osobiście nie popieram tego typu zabaw i obrządków, ale ciekawi mnie co Wy sądzicie na ten temat? Będzie mi miło jeśli zechcecie zostawić po sobie jakiś ślad w komentarzu.
 

Pozdrawiam ;)
 
https://www.rosegal.com/promotion-Halloween-deal-special-148.html?lkid=16126599

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie.

Copyright © 2014 BLOG TESTERSKI , Blogger