Zostań Konsultantką Avon

Lubisz kosmetyki AVON i chcesz zamawiać je taniej oszczędzając na zakupach? A może interesuje Cię sprzedaż w roli konsultantki kosmetyków? Zostań Konsultantką Avon i ciesz się z tańszych produktów oraz zarabiaj na sprzedaży. Rejestracja AVON jest prosta i przyjemna, a po założeniu konta dostaniesz pakiet powitalny całkowicie za darmo pod wskazany w formularzu adres. Na każdy zakup otrzymasz zniżkę od 15% do 45% (zależną od wielkości Twojego zamówienia), a dodatkowo odbierzesz prezenty za w programie dla nowych konsultantek. To świetna okazja aby zaoszczędzić na zakupach lub zarobić dodatkowe pieniądze. W Avon nie masz żadnych zobowiązań, zostając konsultantką Avon tak naprawdę nigdy nic nie musisz zamówić. Bycie konsultantką to same korzyści, a sprzedaż wykonywać możesz przy okazji spotykając się ze swoimi znajomymi czy rodziną, oni na pewno chętnie zobaczą najnowszy katalog Avon.

Paski wybielające zęby - jak bardzo są skuteczne?Białe zęby to nie tylko kwestia estetyki, ale również przepustka do lepszego samopoczucia. Prawdą jest bowiem, że osoby o ładnym uśmiechu są lepiej odbierane przez otoczenie. Jak zadbać o nienaganną biel zębów? Czy paski wybielające zęby mogą być skuteczne?


Wybielanie u dentysty – czy warto?

Decydując się na zabieg wybielania zębów zadajemy sobie pytanie, czy bardziej opłaca się wizyta w gabinecie stomatologicznym, czy może samodzielna kuracja w domu przy pomocy pasków wybielających. Spróbujemy odpowiedzieć na to pytanie, przedstawiając zalety zarówno jednej jaki i drugiej metody. 

Wybierając pierwszą opcję musimy przede wszystkim wybrać gabinet, który cieszy się renomą i ma doświadczenie w przeprowadzaniu tego typy zabiegów. Nie warto kierować się lokalizacją. Gabinet usytuowany blisko naszego domu wcale nie musi (i pewnie nie jest) być najlepszy. Poszukajmy podpowiedzi w internecie i wśród życzliwych znajomych. 
Zabieg wykonany przez fachowca z wieloletnim stażem, na pewno utrzyma się dłużej na zębach, ale trzeba mieć na uwadze fakt, że będzie to znacznie droższe przedsięwzięcie niż zakup pasków wybielających zęby.

Paski wybielające zęby, czyli efekt wow

Stosunek jakości do ceny, jaką płacimy za paski wybielające wygląda kusząco. Na ich korzyść przemawia również możliwość wykonania zabiegu w dowolnym czasie i miejscu. Nie wymaga to od nas żadnego specjalnego przygotowania ani sprzętu. Paski wybielające są proste w użyciu. Wystarczy zapoznać się z ulotką dołączoną do opakowania. Dzięki temu zabieg możemy wykonać samodzielnie. W efekcie, nasze zęby mogą być jaśniejsze nawet o kilka tonów. Paski wybielające zęby są zatem rozwiązaniem przede wszystkim dla osób, które lubią wziąć sprawy w swoje ręce. 

Paski wybielające zęby – jak działają?

Jak z nich korzystać? Pasek nasączony substancją aktywną przytwierdzamy do zębów (górnych i dolnych, każde opakowanie zawiera komplet pasków) i pozostawiamy na maksymalnie 30 minut. Producenci zalecają stosowanie pasków codziennie przez 30 minut, przez okres dwóch-trzech tygodni. Kurację można powtarzać co około 3-6 miesięcy. Po zdjęciu pasków należy przepłukać jamę ustną w celu pozbycia się resztek żelu z zębów. Pasków nie powinno się nakładać na zęby zaraz po szczotkowaniu. Należy odczekać minimum jedną godzinę.

Decyzję o sposobie wybielania zębów powinniśmy podjąć znając wszystkie zalety i wady obu metod. Dzięki temu unikniemy niespodzianek.

Cenna profilaktyka

Należy pamiętać, że samo wybielanie to nie wszystko. Aby zęby były zdrowe, należy o nie prawidłowo dbać. Staranna higiena jamy ustnej - mycie zębów przynajmniej dwa razy dziennie, a najlepiej po każdym posiłku, nitkowanie przestrzeni międzyzębowych oraz systematyczne stosowanie płynu do higieny jamy ustnej powinny przynieść wymierne efekty. Nic jednak nie zastąpi regularnych wizyt u stomatologa, który będzie miał możliwość kontroli stanu uzębienia i szybką reakcję, gdy tylko pojawi się ubytek. Wiadomo, że lepiej zapobiegać niż leczyć, mając to na uwadze, dbajmy o swoje zęby, aby jedynym problemem był ich kolor. 

Zapraszamy na Paski-Crest.pl

1 komentarz:

  1. Ja zrobiłam sobie profesjonalne wybielanie w gabinecie, wydałam około 1000zł i spodziewałam się efektu śnieżnobiałego uśmiechu. Jest poprawa ale spodziewałam się lepszego efektu :(

    OdpowiedzUsuń

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie.

Copyright © 2014 BLOG TESTERSKI , Blogger