Oszczędzaj na zakupach i zamawiaj produkty Avon ze zniżką. Dzięki temu oszczędzisz, a kosmetyki zamówisz z dostawą do domu. Jeżeli dodatkowo chcesz zarobić dodatkową gotówkę, możesz zarejestrować się i sprzedawać Avon innym osobom. Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, od razu po założeniu konta możesz zacząć działać. Dodatkowo dostaniesz pakiet na start zupełnie za darmo. Kupując poprzez Klub Avon otrzymujesz rabaty do 40% a dodatkowo odbierzesz prezenty za zamówienia w programie dla nowych osób. W Avon nie masz obowiązku zamawiania co katalog, zostając konsultantką Avon nie masz żadnych obowiązków. O zajęcie dodatkowe, które możesz wykonywać zawsze przy okazji lub kiedy masz wolną chwilę.

Jak się znaleźć na pierwszych stronach wyszukiwarki...? Czyli słów kilka o pozycjonowaniu stron


Hej Kochani!

Dzisiejszy wpis będzie się troszkę różnił od pozostałych, bowiem poruszę w nim dość skomplikowaną kwestię, jaką niewątpliwie jest pozycjonowanie stron. Pewnie dla wielu z Was jest to pojęcie nowe i wciąż zbyt słabo znane. Sama nie powiem, żebym była jakimś ekspertem w tej dziedzinie, jednak zdarza mi się sporo o tym czytać. Jestem blogerką z pasją, więc nie szukam czytelników na siłę. Staram się jednak, aby moje wpisy docierały do jak najszerszego grona osób, ponieważ nawet jeden nowy komentarz, fan i obserwator jest dla mnie zachętą do dalszej pracy. Każda osoba, która prowadzi własną stronkę lub sklep w sieci powinna poszukać dobrego sposobu na jej wypromowanie i znalezienie się na pierwszych stronach wyszukiwarki. 

Prawda jest taka, iż większość z nas szukając konkretnej rzeczy w internecie wpisuje jakieś hasło i wchodzi w maksymalnie 2-3 pierwsze linki, które się pojawiają. Reszta najczęściej jest pomijana.
Jak zatem sprawić, aby nasze teksty były widoczne dla innych? Jest mnóstwo sposobów na osiągnięcie lepszych wyników. Po pierwsze warto zawsze pamiętać, aby dobierać odpowiednie i cieszące się dużą popularnością słowa kluczowe. Inna sprawa to oczywiście punktowanie tekstu, które również korzystnie wpływa na nasze wyniki. Jako blogerka - amatorka staram się też publikować i udostępniać swoje teksty na różnego typu stronach, które są związane tematycznie z moim blogiem. Są to przede wszystkim grupy dla blogerów, fora, oraz osobiste media społecznościowe. Kolejny dość ciekawy sposób na przyciągnięcie nowych czytelników to współpraca z innymi blogerkami, polegająca na wzajemnej promocji. Jest spora szansa, że część jej obserwatorów zaobserwuje również Ciebie :)
Bardzo ważne jest też pisanie tekstów poprawnych językowo i stylistycznie, oraz unikanie kopiowania zdań bądź całych treści z innych stron. Google zawsze na pierwszym miejscu stawia teksty unikatowe i niepowtarzalne.

Wymienione przeze mnie czynności to oczywiście jedynie malutki krok w kierunku porządnego wypromowania swojej strony. Sama niestety nie posiadam zbyt dużej wiedzy w tym temacie, ale wiem gdzie szukać fachowej pomocy. Tak się akurat złożyło, że jakiś czas temu trafiłam na stronę firmy AFTERWEB, która pozycjonowaniem zajmuje się zawodowo. Dzięki jej działaniom wielu witrynom udało się wybić na sam szczyt wyszukiwarek. Według mnie jest to najlepszy i najbezpieczniejszy sposób, aby skutecznie się wypromować. W końcu każdy człowiek najlepszych rozwiązań szuka właśnie u specjalistów, a AFTERWEB jest jednym z nich. A jeśli już inwestować, to najlepiej w coś pewnego. 

Chyba zgodzicie się z tym stwierdzeniem? :)

6 komentarzy:

 1. Jest to temat bardzo ciekawy nie mniej wymaga dużego zaangażowania i zagłębienia ☺️

  OdpowiedzUsuń
 2. Zgodzę się ale wszystkiego nie pojmuję.

  OdpowiedzUsuń
 3. Zgodzę się, ale wszystkiego nie pojmuję.

  OdpowiedzUsuń
 4. Nigdy nie prowadziłam strony także temat jest mi obcy.Sprawą oczywistą jest,że Ty Aniu jako blogerka chcesz dotrzeć do jak największej liczby czytelników,później stałych fanów.Troszkę mi rozjaśniłaś umysł w tej kwestii :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Oczywiście zgadza się, najlepsze inwestycje są zawsze w pewne i już sprawdzonych specjalistów 👍

  OdpowiedzUsuń

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie.

Copyright © 2014 BLOG TESTERSKI , Blogger