Oszczędzaj na zakupach i zamawiaj produkty Avon ze zniżką. Dzięki temu oszczędzisz, a kosmetyki zamówisz z dostawą do domu. Jeżeli dodatkowo chcesz zarobić dodatkową gotówkę, możesz zarejestrować się i sprzedawać Avon innym osobom. Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, od razu po założeniu konta możesz zacząć działać. Dodatkowo dostaniesz pakiet na start zupełnie za darmo. Kupując poprzez Klub Avon otrzymujesz rabaty do 40% a dodatkowo odbierzesz prezenty za zamówienia w programie dla nowych osób. W Avon nie masz obowiązku zamawiania co katalog, zostając konsultantką Avon nie masz żadnych obowiązków. O zajęcie dodatkowe, które możesz wykonywać zawsze przy okazji lub kiedy masz wolną chwilę.

KOMINKI ELEKTRYCZNE AFLAMO - I MASZ "OGIEŃ" ZAWSZE POD KONTROLĄ!


Witajcie Kochani!

Tematem przewodnim dzisiejszego wpisu będą kominki elektryczne. Nie wiem jak to jest u Was, ale ja już od bardzo dawna marzę o posiadaniu tej niezwykle pięknej i funkcjonalnej dekoracji w swoim domu. Widok mieniących się płomieni wzbudza we mnie poczucie spokoju, ciepła i bezpieczeństwa. Zawsze uważałam, że wnętrze w którym znajduje się kominek jest bardziej przytulne i luksusowe. Mimo wszystko zdaję sobie też sprawę z tego, iż posiadanie tego elementu wiąże się z ciągłą obawą o bezpieczeństwo domowników, a w szczególności małych dzieci, które znajdują się w jego pobliżu. W końcu taki palący się ogień emituje bardzo dużo ciepła i niekiedy trudno jest nawet do niego podejść. Dzieci niestety nie są tego świadome i mogą ulec poparzeniu.
Innym problemem jest oczywiście wytwarzanie (bardzo szkodliwego!) czadu. Człowiek nie jest wszechmogący i nie zawsze może dopilnować, by wszystko było bezpieczne i działało sprawnie, dlatego na rynku pojawia się coraz więcej alternatyw dla tradycyjnego kominka m.in. w formie tzw. kominków elektrycznych, które są nieszkodliwe dla nas i dla środowiska.

Ich główne zalety to:

 • Czystość - brak emisji dwutlenku węgla do atmosfery (czego nie można powiedzieć o zwykłych kominkach opalanych drewnem, oraz węglem).
 • Energooszczędność - niewielki pobór prądu.
 • Stosunkowo niskie koszty eksploatacji.
 • Brak ograniczeń - możliwość umieszczenia w dowolnym pomieszczeniu, zarówno w domu jak i mieszkaniu (oczywiście z dostępem do prądu).
 • Łatwość obsługi - regulacja płomieni i wytwarzanego ciepła przy użyciu pilota.
 • Brak konieczności rozpalania ognia, noszenia drzewa i wyrzucania popiołu.
 • Niesamowity efekt wizualny. 
 

Prawdziwym liderem wśród firm, zajmujących się produkcją wcześniej wspomnianych produktów jest AFLAMO.

 W jej ofercie można znaleźć następujące rodzaje kominków elektrycznych:


KOMINKI ELEKTRYCZNE WOLNOSTOJĄCE

KOMINKI ELEKTRYCZNE Z OBUDOWĄ
KOMINKI ELEKTRYCZNE ŚCIENNENa powyższych ilustracjach zaprezentowałam tylko przykładowe modele kominków AFLAMO. Więcej propozycji i informacji na temat każdego z nich znajdziecie na stronie producenta.

 Zachęcam Was do przejrzenia oferty, która według mnie jest naprawdę imponująca. Moje marzenie o posiadaniu kominka wreszcie może się ziścić :) Wam życzę tego samego.

Buziaki :*
 

https://aflamo.pl/kominki-elektryczne/

5 komentarzy:

 1. Piękne kominki, juz sobie wyobrażam na mojej ścianie wiszący😍 jak
  Miło cieplej i przytulniej by było

  OdpowiedzUsuń
 2. Te ścienne wygladają bardzo ładnie 😊

  OdpowiedzUsuń
 3. To lepsza opcja. Pisząc o kominkach na stronie, myślałam o tych na biopaliwo

  OdpowiedzUsuń
 4. To lepsza opcja. Pisząc o kominkach na stronie, myślałam o tych na biopaliwo

  OdpowiedzUsuń
 5. Kominki dodają klimatu w każdym domu.Super,że jest alternatywa,nie każdy ma odpowiednie warunki do takich tradycyjnych.To też stylowa dekoracja czasem trzeba pójść za ciosem i spełnić swoje marzenia

  OdpowiedzUsuń

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie.

Copyright © 2014 BLOG TESTERSKI , Blogger