Oszczędzaj na zakupach i zamawiaj produkty Avon ze zniżką. Dzięki temu oszczędzisz, a kosmetyki zamówisz z dostawą do domu. Jeżeli dodatkowo chcesz zarobić dodatkową gotówkę, możesz zarejestrować się i sprzedawać Avon innym osobom. Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, od razu po założeniu konta możesz zacząć działać. Dodatkowo dostaniesz pakiet na start zupełnie za darmo. Kupując poprzez Klub Avon otrzymujesz rabaty do 40% a dodatkowo odbierzesz prezenty za zamówienia w programie dla nowych osób. W Avon nie masz obowiązku zamawiania co katalog, zostając konsultantką Avon nie masz żadnych obowiązków. O zajęcie dodatkowe, które możesz wykonywać zawsze przy okazji lub kiedy masz wolną chwilę.

Grawerowany wazon na prezent


Okazji do dawania prezentów jest wiele - wesele, rocznica ślubu, jubileusze czy podziękowania to tylko niektóre z nich. Ponieważ tych wydarzeń jest tak dużo, niełatwo jest za każdym razem wymyślić coś oryginalnego, niebanalnego, a przede wszystkim trafiającego w gust odbiorcy. Doskonałym pomysłem może być wazon z indywidualnym grawerem dopasowanym do konkretnej osoby i okazji.

Modny trend na prezenty indywidualizowane

W ostatnim czasie modnym trendem stały się prezenty zindywidualizowane, czyli dostosowane do konkretnych wydarzeń i odbiorców. Sposobów na stworzenie takiego upominku jest mnóstwo, jednak jednym z najciekawszych jest indywidualna dedykacja w postaci trwałego graweru umieszczonego w widocznym miejscu.

Wazon z grawerowanym imieniem, datą i nazwą wydarzenia oraz samodzielnie wymyślonymi życzeniami jest estetycznym i praktycznym pomysłem na prezent. Indywidualny charakter dedykacji sprawi, że taki wazon zawsze będzie kojarzył się z wyjątkową okazją, na którą został podarowany i z autorem prezentu.

Wazonz grawerem - praktyczny prezent na wiele okazji

Elegancki wazon z osobistym grawerem to idealne połączenie wysokiej estetyki z funkcjonalnością. Dzięki temu, że prezent jest praktyczny, możemy mieć pewność, że nie stanie się jedynie kolejnym, kurzącym się w kącie bibelotem. Wybierać można spośród rozmaitych wzorów i kolorów, aby jak najlepiej dopasować wazon do własnych wymagań i preferencji.

Wazon z okolicznościowym grawerem i osobistą dedykacją sprawdzi się praktycznie na każdą okazję. Będzie pięknym prezentem dla pary - na ślub lub rocznicę - ale również dla jednej osoby - na imieniny i różnego rodzaju jubileusze. To także doskonały podarunek na podziękowania, np. dla rodziców.

Zindywidualizowane prezenty cieszą się taką popularnością, ponieważ zawierają ten osobisty pierwiastek, który sprawia, że podarunek staje się nie tylko bibelotem, ale przede wszystkim miłą pamiątką.


https://salon.biz.pl/1 komentarz:

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie.

Copyright © 2014 BLOG TESTERSKI , Blogger