Oszczędzaj na zakupach i zamawiaj produkty Avon ze zniżką. Dzięki temu oszczędzisz, a kosmetyki zamówisz z dostawą do domu. Jeżeli dodatkowo chcesz zarobić dodatkową gotówkę, możesz zarejestrować się i sprzedawać Avon innym osobom. Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, od razu po założeniu konta możesz zacząć działać. Dodatkowo dostaniesz pakiet na start zupełnie za darmo. Kupując poprzez Klub Avon otrzymujesz rabaty do 40% a dodatkowo odbierzesz prezenty za zamówienia w programie dla nowych osób. W Avon nie masz obowiązku zamawiania co katalog, zostając konsultantką Avon nie masz żadnych obowiązków. O zajęcie dodatkowe, które możesz wykonywać zawsze przy okazji lub kiedy masz wolną chwilę.

AFTERWEB - Bo w temacie pozycjonowania stron warto zdać się na doświadczenie specjalistów!


Witajcie!

W takie piękne, gorące dni aż żal człowiekowi siedzieć przed komputerem. Postaram się jednak, aby ten wpis nie zajął Wam zbyt wiele czasu :) Będzie krótko, zwięźle i na temat...
Pewnie wielu z Was choć raz słyszało pojęcie "pozycjonowanie stron". Brzmi to dość prosto, ale czy wiecie co ono tak naprawdę oznacza? Sama nie jestem specjalistką w tej dziedzinie, jednak spróbuję Wam to wyjaśnić w łatwy sposób.
W pozycjonowaniu stron przede wszystkim chodzi o to, by "wybić się na wyżyny", a więc trafić na pierwsze pozycje w wyszukiwarce Google... bo prawda jest niestety taka, iż większość z nas wchodzi tylko i wyłącznie w pierwszy lub drugi link, który wyskakuje po wpisaniu konkretnej frazy. Pozostałe strony najczęściej pozostają niezauważone, dlatego właśnie każdego dnia trzeba walczyć z setkami lub nawet tysiącami innych firm o pierwszą pozycję w Google. 

 
Osoby, które prowadzą sklepy internetowe czy też blogi marzą o tym, by ich strony odwiedzało jak najwięcej osób. Żeby osiągnąć zadowalające efekty nie wystarczy sama reklama np. na Facebooku czy Instagramie. W końcu konkurencja jest bardzo duża i żeby się dostać wyżej niż inni trzeba się troszkę wysilić. Poza unikalnymi i ciekawymi treściami warto też pamiętać o doborze odpowiednich słów kluczowych. Aby były one skuteczne najlepiej jest unikać słów, których używa konkurencja, ale również trafić w takie, które są często wpisywane w wyszukiwarkę. Niestety osoby, które się tym nie zajmują na co dzień nie są w stanie samodzielnie podjąć takich działań. Wymaga to dużej wiedzy i zaangażowania wielu specjalistów. Jedną z firm, która na swoim pokładzie posiada takich właśnie wykwalifikowanych  pracowników jest AFTERWEB. Ma ona przede wszystkim pomagać właścicielom stron internetowych stać się widocznymi w sieci. Oczywiście nie chodzi tutaj tylko o ciekawe słowa kluczowe. Na pozycjonowanie składa się cała masa innych czynności, jak np. sprawdzanie treści pod kątem SEO, link building czy też reagowanie na działania konkurencji.

 Walka o pozycję w wyszukiwarce bywa często bardzo zacięta, dlatego warto oddać się w ręce specjalistów i powierzyć im to zadanie. Muszę przyznać, że sama ciągle zastanawiam się nad skorzystaniem z pomocy wspomnianej firmy, ponieważ nie potrafię aż tak mocno się wybić. Brakuje mi doświadczenia w tej dziedzinie. Chciałabym, aby mój blog docierał do jak największej ilości osób, a AFTERWEB to jedna z najlepszych firm na rynku, która może mi w tym pomóc. Świadczą o tym zarówno opinie zadowolonych klientów, jak i cała masa certyfikatów, oraz nagród na koncie :)


A Wy korzystaliście już kiedyś z usług tego typu firmy? Koniecznie dajcie znać w komentarzu.

Pozdrawiam! :)

2 komentarze:

  1. Mój mąż swego czasu projektował strony internetowe, w niektórych przypadkach zajmował się również pozycjonowaniem stworzonej strony więc trochę orientuję się w temacie 😉

    OdpowiedzUsuń
  2. Nigdy nie zwracałam uwagi na pozycjonowaniu stron, może czas w końcu to zmienić :)
    Pozdrawiam serdecznie!

    OdpowiedzUsuń

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie.

Copyright © 2014 BLOG TESTERSKI , Blogger