Oszczędzaj na zakupach i zamawiaj produkty Avon ze zniżką. Dzięki temu oszczędzisz, a kosmetyki zamówisz z dostawą do domu. Jeżeli dodatkowo chcesz zarobić dodatkową gotówkę, możesz zarejestrować się i sprzedawać Avon innym osobom. Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, od razu po założeniu konta możesz zacząć działać. Dodatkowo dostaniesz pakiet na start zupełnie za darmo. Kupując poprzez Klub Avon otrzymujesz rabaty do 40% a dodatkowo odbierzesz prezenty za zamówienia w programie dla nowych osób. W Avon nie masz obowiązku zamawiania co katalog, zostając konsultantką Avon nie masz żadnych obowiązków. O zajęcie dodatkowe, które możesz wykonywać zawsze przy okazji lub kiedy masz wolną chwilę.

Najciekawsze dodatki do domu – nietypowe i klasyczne


Wystrój wnętrza domu jest nie tylko kwestią użyteczności, ale także estetyki, która bardzo pozytywnie wpływa na nastrój. To, jak urządzony jest nasz dom, jest wyrazem naszego gustu i warto tak właśnie to potraktować. Warto postawić na proste rozwiązania, które dzięki temu, że zostaną uzupełnione o ciekawe dodatki.

Rzeźba w drewnie – rozwiązanie dla ekstrawaganckich miłośników sztuki

 


Osoby, które lubią otaczać się pięknymi dodatkami, a do tego interesują się sztuką, mogą zainteresować się rzeźbami. Rzeźba w drewnie to bardzo ogólnie pojęcie, pod którym kryć może się wiele, w tym także tłoczenia na meblach, balustrady, poręcze i wiele innych przedmiotów, które uczynią każde wnętrze niezwykłym i niepowtarzalnym. Decydując się na rzeźbę, warto pamiętać o tym, że jest ona przytłaczająca i z reguły dominuje nad całym wnętrzem. Nie warto zatem łączyć jej z innymi wyrazistymi dodatkami, czy meblami.

Kwiaty i rośliny

Dom bez roślin nie jest prawdziwym domem. Nie każdy ma przysłowiową rękę do roślin i nie każdy jest w stanie sobie poradzić z hodowlą roślin. Warto wtedy postawić na kaktusy, sukulenty bądź innego typu rośliny odporne na brak podlewania. Warto jednak pamiętać o tym, że rośliny potrzebują przede wszystkim świata, wody i świeżego powietrza. Jeśli wydaje się to trudne, warto po prostu znaleźć takie rośliny, które charakteryzują się największą odpornością. Ponadto istnieją rośliny, które w sposób bardziej zaawansowany od innych oczyszczają powietrze. Jeśli mieszkamy w dużym i zanieczyszczonym mieście to właśnie takie rośliny najlepiej się sprawdzą, ponieważ poza tym, ze będą pięknie ozdabiać wnętrze domu, będą również poprawiać jakość powietrza w naszym domu.

Obrazy, zdjęcia, plakaty

Obrazy w domach są czymś zupełnie naturalnym. Znajdują się w salonach, kuchniach, sypialniach. Czymś, co jakiś czas temu stało się bardzo popularnym rozwiązaniem, są plakaty. Plakaty z filmów, sztuk teatralnych, plakaty z wydarzeń, ale także plakaty z architekturą, roślinami, czy geometrycznymi zwierzętami. Są to bardzo ładne i niezwykle estetyczne dodatki, które są ciekawą alternatywą dla obrazów, które kojarzą się z czymś bardziej klasycznym.

Czy to rzeźbienie w drewnie, czy bardziej tradycyjne plakaty na ścianach, warto urządzać dom w myśl zasady, która sprawia, że pomieszczenia oddają charakter osób niemieszkających tam. Dzięki temu tworzony jest niepowtarzalny nigdzie indziej klimat.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie.

Copyright © 2014 BLOG TESTERSKI , Blogger