Oszczędzaj na zakupach i zamawiaj produkty Avon ze zniżką. Dzięki temu oszczędzisz, a kosmetyki zamówisz z dostawą do domu. Jeżeli dodatkowo chcesz zarobić dodatkową gotówkę, możesz zarejestrować się i sprzedawać Avon innym osobom. Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, od razu po założeniu konta możesz zacząć działać. Dodatkowo dostaniesz pakiet na start zupełnie za darmo. Kupując poprzez Klub Avon otrzymujesz rabaty do 40% a dodatkowo odbierzesz prezenty za zamówienia w programie dla nowych osób. W Avon nie masz obowiązku zamawiania co katalog, zostając konsultantką Avon nie masz żadnych obowiązków. O zajęcie dodatkowe, które możesz wykonywać zawsze przy okazji lub kiedy masz wolną chwilę.

Awaria samochodu na autostradzie? - Pomoc drogowa temu zaradzi!


Witajcie Kochani!

W ciągu życia każdego z nas spotyka wiele nieszczęść i niefortunnych zdarzeń. Czasem są to tylko błahostki, a niekiedy prawdziwa fala negatywnych sytuacji. Jedną z nich może być na przykład awaria samochodu na autostradzie lub w innym, dość problematycznym miejscu. Nawet jeśli jest ona niewielka, ale mimo tego samochód nie może jechać dalej, jesteśmy skazani na potężną dawkę stresu. 

Co więc zrobić, kiedy spotka nas takie nieszczęście w trakcie jazdy? Jak zareagować?

Najlepszym i chyba jedynym sensownym rozwiązaniem jest wezwanie pomocy drogowej. Jako, że wielu moich czytelników mieszka w okolicach Warszawy, wymienię 3 miejsca, które oferują swoją fachową pomoc 24/7 w trakcie takiego zdarzenia w jej bliskich rejonach.

Dodatkowo mogą one zapewnić także błyskawiczną pomoc mechanika i drobne naprawy, jak np.:

 • Dowóz paliwa
 • Wymianę koła
 • Wypompowywanie niewłaściwego paliwa
 • Wyciąganie z rowu, błota
 • Diagnoza i usuwanie awarii
 • Diagnostyka komputerowa
 • Odpalanie aut 


Awarie i usterki samochodu to bardzo częste zjawiska i trzeba być zawsze na nie przygotowanym. Warto mieć pod ręką kontakt do rzetelnej firmy, która cieszy się dobrymi opiniami i jest niezawodna. W takich sprawach można zaufać i powierzyć swój samochód tylko i wyłącznie profesjonalistom. Firmy o których nie poczytamy w sieci są zbyt niepewne, dlatego polecam wybierać takie, o których dużo się mówi.W końcu nie ma nic lepszego niż marketing szeptany i recenzje zadowolonych lub niezadowolonych klientów, prawda? :) Ja od dawna korzystam z opinii innych osób i już niejeden raz wyszłam na tym bardzo korzystnie. 

A Wy? Macie swoją zaufaną firmę, oferującą pomoc drogową?

8 komentarzy:

 1. U mnie w rodzinie troje wujków ma swoje firmy, właśnie z lawetami :D Tak więc się nie obawiam, że coś złego się wydarzy na drodze, bo wiem że mogę na nich liczyć :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja mam swoją auto lawete �� jak mi się zepsuje, to Monika R ma wujków �� wtedy będę pisał help, help

  OdpowiedzUsuń
 3. Dobrze miec namiary na kogoś kto pomoże 😊

  OdpowiedzUsuń
 4. Szczerze to nie przytrafiła nam się jeszcze żadna, 'odpukać', awaria na drodze, ale na pewno warto mieć pod ręką namiary na zaufaną, rzetelną firmę ;) Dzięki za polecenia

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie mam samochodu, więc mi to nie grozi, ale przekażę córce :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetny wpis.Człowiek nigdy nie wie, kiedy może przytrafić się awaria.
  Warto zapisać sobie na wszelki wypadek cenne informacje, by bez stresu podróżować.

  OdpowiedzUsuń
 7. Jeszcze nie miałam takiej przygody ale warto przeczytać na przyszłość

  OdpowiedzUsuń
 8. Dobra pomoc drogowa, która przy tym nie policzy nas bardzo dużo to złoto! Ja niedawno byłam na spotkaniu w Niemczech i wracając pod Magdeburgiem miałam awarią pojazdu. Wszystko odmówiło po prosu posłuszeństwa, elektryka siadła. Znalazłam na szczęście na https://laweta-magdeburg.com.pl/
  polską lawetę i pomogli mi ściągnąć mój samochód oraz naprawić. Gdybym skorzystała z usług niemieckiej firmy nie chcę wiedzieć, ile by mnie to kosztowało.

  OdpowiedzUsuń

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie.

Copyright © 2014 BLOG TESTERSKI , Blogger