Oszczędzaj na zakupach i zamawiaj produkty Avon ze zniżką. Dzięki temu oszczędzisz, a kosmetyki zamówisz z dostawą do domu. Jeżeli dodatkowo chcesz zarobić dodatkową gotówkę, możesz zarejestrować się i sprzedawać Avon innym osobom. Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, od razu po założeniu konta możesz zacząć działać. Dodatkowo dostaniesz pakiet na start zupełnie za darmo. Kupując poprzez Klub Avon otrzymujesz rabaty do 40% a dodatkowo odbierzesz prezenty za zamówienia w programie dla nowych osób. W Avon nie masz obowiązku zamawiania co katalog, zostając konsultantką Avon nie masz żadnych obowiązków. O zajęcie dodatkowe, które możesz wykonywać zawsze przy okazji lub kiedy masz wolną chwilę.

ŚCIANKI REKLAMOWE - CO TO TAKIEGO?


Witajcie Kochani!

Tematem dzisiejszego wpisu będą ścianki reklamowe, oraz możliwości ich zastosowania. Może słyszeliście już co nieco na ich temat, albo chociaż domyślacie się czym mogą one być...? Otóż, ścianka reklamowa wystawiennicza to nic innego jak nowoczesny rodzaj reklamy. Może ona służyć jako element scenerii, ale może też tworzyć całe tło przedsięwzięcia. Jej główne zadania to przekazywanie istotnych informacji, oraz promocja osoby, firmy bądź instytucji. 

Rodzajów tego typu ścianek jest wiele, tak więc mogą być one używane na przeróżne sposoby. Wszystko jest kwestią naszej kreatywności i pomysłu.


ŚCIANKI REKLAMOWE DZIELIMY NA:


Ścianki aluminiowe

Ścianki POP UP


Ścianki tekstylne
 

Do głównych zalet ścianek reklamowych należą:

- stosunkowo niska cena
- mobilność
- funkcjonalność
- szybki i łatwy montaż
- lekkie elementy
- odporne na warunki atmosferyczne druk, oraz materiał
- możliwość wielokrotnego użycia Warto jednak wspomnieć, iż aby tego typu reklama spełniała swoją rolę, musi być stworzona w ciekawy i efektowny sposób. Konieczne jest więc duże zaangażowanie w opracowanie idealnej grafiki i treści, ponieważ promocja ma dotrzeć do jak największej grupy osób. Gdy będzie szara i nudna, raczej nikt nie zwróci na nią uwagi. Ludzie to wzrokowcy, więc poza chwytliwym hasłem musi być jeszcze ciekawa otoczka graficzna. Oczywiście wszystko to zależy od tego, czy ścianka dotyczy prezentacji konkretnej osoby, czy raczej całej firmy lub wydarzenia. Tak więc jak już się zdecydujecie na taką reklamę, koniecznie zastanówcie się, co chcecie za jej pomocą przekazać i jak ma to wyglądać. 
Bo ciężka praca + dobry plan działań = 100% sukces!
 

5 komentarzy:

 1. Nowoczesna forma reklamy w formie ścianki, to ciekawy sposób by dotrzeć do jak największej grupy osób.
  Jeśli uda się kreatywnie podejść do tematu, to na pewno taka forma reklamy się opłaci.
  Sama zwracam uwagę na ciekawie zaprezentowane reklamy, takie, które już od pierwszego spojrzenia przykuwają uwagę.

  OdpowiedzUsuń
 2. Teraz widzę coraz więcej takich reklam i zwracam dużą uwagę jak są zaprezentowane. Taka reklama musi przykuwac wzrok, być kolorowa i mieć takie hasło żebym od razu wiedziała o co chodzi czyli prosta w przekazie ❤

  OdpowiedzUsuń
 3. Tak zaprezentowana ścianka reklamowa na pewno przyciągnie wzrok. Zamocowana w miejscu odpowiednim do tego typu reklam i wykonana estetycznie, będzie prezentować się profesjonalnie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo dobry sposób na reklamę 😉

  OdpowiedzUsuń

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie.

Copyright © 2014 BLOG TESTERSKI , Blogger